اخبار آلتکویناطلاعیه صرافی

۵ ارز دیجیتالی جدید به صرافی کوین بیس اضافه می‌شوند

کوین بیس (Coinbase) یکی از بزرگترین اکسچنج های دنیا اعلام کرد از کوین های بیشتری در پلتفرم خود پشتیبانی می‌کند. کوین بیس در پستی این اقدام را “کاوش در دارایی های جدید” نامید و در حال حاضر با بانک های محلی و قانونگذاری ها کار می‌کند تا استفاده از این کوین ها را در بسیاری از حوزه های قضایی امکان پذیر سازد.

کوین بیس می خواهد توکن کاردانو (ADA)، بت (BAT)، استلار لومنس (XLM)، زی کش (ZEC) و زیرو ایکس(ZRX) را در پلتفرم خود قرار دهد.

اکسچنج کوین بیس افزود، با توجه به ماهیت این ارزها کارهای مقدماتی بیشتری باید صورت گیرد و نمی‌توانند تضمین کنند که مبادلات آنها امکان پذیر خواهد بود. ممکن است قوانین سخت و محدودیت هایی اعمال شود. این محدودیت ها شامل عدم ارسال و دریافت با استفاده از کیف پول محلی می‌باشد و همچنین واریز و برداشت تنها از طریق آدرس های زی کش امکان پذیر است. کاین اکسچنج خاطر نشان کرد این کوین ها تنها در حوزه های قضایی مشخص امکان فعالیت خواهند داشت. همچنین در سایت بیان شد:

منتظر اطلاعیه ها درباره راه های افزودن ارزهای چندگانه باشید. بعضی از این ارزها ممکن است در هرجایی در دسترس باشد در حالی که بعضی دیگر فقط در نواحی خاصی پشتیبانی می‌شوند.

توکن های BAT و ZRX اولین توکن های بلاک چین ERC-۲۰ خواهند بود که در پلتفرم این اکسچنج پشتیبانی می‌شوند. طبق گزارشات کوین بیس اعلام کرده است که در تاریخ ۱۲ ژوئن قصد افزودن اتریوم کلاسیک (ETC) را دارد. با در نظر گرفتن پروتکل مشابه اتریوم کلاسیک و اتریوم (ETH)، این ارز زودتر از سایر ارزها برای مبادلات در دسترس خواهد بود.

کوین بیس در مورد عدم قطعیت ماهیت ارزهای دیجیتال گفت، تحلیل های قانونی در حال انجام است و با حوزه قضایی متفاوت خواهد بود. از آنجایی که قصد داریم فقط ارزهای مطابق با قانون محلی را منتشر کنیم، ممکن است بعضی از ارزها فقط در بعضی نواحی در دسترس باشند.

این اطلاعیه به طور همزمان برای عموم و تیم داخلی کوین بیس اعلام شد تا از مبادلات داخلی جلوگیری شود. کوین بیس در ماه مارس امسال، برنامه های خود را برای افزودن ارزهای جدید اعلام کرده است.

با نگاهی به گسترش اخیر کوین بیس دور از ذهن نخواهد بود که به زودی منتظر ارزهای دیگر بر روی این پلتفرم باشیم. افزودن BAT و ZRX قطعا می‌تواند مسیر سایر توکن های ERC-۲۰ را هموار کند.

منبع
ccn

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا