اطلاعیه صرافی

صرافی کوین‌بیس کارگزاری مخصوص سرمایه‌گذاران سازمانی را عرضه کرد

صرافی کوین بیس سرویس کارگزاری Coinbase Prime را برای سرمایه‌گذاران سازمانی راه‌اندازی کرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از وبلاگ کوین بیس، این صرافی سرویس معاملاتی Coinbase Prime را برای ۹۰۰۰ سرمایه‌گذار سازمانی خود راه‌اندازی کرده است. نسخه آزمایشی این سرویس در ماه می سال جاری عرضه شده بود و هم‌اکنون این نسخه در دسترس سازمان‌ها قرار گرفته است.

سرویس کارگزاری Coinbase Prime امکانات پیشرفته معاملاتی را در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد. این صرافی که انتخاب اول شرکت‌های بزرگی نظیر تسلا بوده است، درهای جدیدی را به روی سرمایه‌گذاران سازمانی گشوده است. این سرویس آزمایش‌های امنیتی بسیاری را پشت سر گذاشته است و نقطه عطفی در صنعت رمز ارزها خواهد بود.

در ادامه این مطلب اطلاعیه‌های منتشر شده صرافی‌های ارز دیجیتال را مطالعه می‌کنید.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


 

صرافی پنکیک سواپ

صرافی پنکیک سواپ در اطلاعیه‌ای اعلام کرد تاریخ عرضه پلتفرم NFT این صرافی از ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور) به تاریخ ۳۰ سپتامبر (۸ مهر) به تعویق افتاده است. همچنین اولین مجموعه توکن‌های NFT این بازار به نام مجموعه Pancake Squad در تاریخ ۷ اکتبر (۱۵ مهر) عرضه خواد شد.

تعداد ۴،۹۷۸،۴۵۴ توکن CAKE معادل ۹۷ میلیون دلار در روز دوشنبه در جریان برنامه هفتگی توکن سوزی کیک، از چرخه گردش خارج شد.

صرافی بایننس

صرافی بایننس مسابقه معاملات پولکادات (DOT) را با ۱۰۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقه از ۲۹ شهریور تا ۴ مهر و در ۳ طرح برگزار خواهد شد.
  • در طرح اول این مسابقه تمام کاربرانی که در این مدت در صرافی بایننس ثبت نام کنند و حجم معاملات آنها در بازارهای DOT/USDT, DOT/BTC, DOT/BUSD, DOT/BNB از ۲۵ DOT بیشتر باشد مشمول دریافت سهمی برابر از جایزه ۲۰،۰۰۰ دلاری این طرح به صورت ووچر توکن DOT خواهند بود.
  • در طرح دوم این مسابقه ۲۰ کاربر برتر بر اساس حجم معاملات آنها در بازارهای ذکر شده به نسبت حجم معاملات خود سهمی از جایزه ۴۰،۰۰۰ دلاری را به صورت ووچر توکن DOT دریافت خواهند کرد.
  • در طرح سوم این مسابقه از بین تمام کاربرانی که حجم معاملات آنها در بازارهای ذکر شده از ۱۰۰ DOT بیشتر باشد بر اساس قوانین بایننس قرعه‌کشی صورت می‌گیرد و به ۱۰۰ نفر انتخاب شده هرکدام معادل ۴۰۰ دلار ووچر توکن DOT جایزه تعلق می‌گیرد.
  • شایان ذکر است شرکت در این مسابقه نیازمند احراز هویت است. جوایز این مسابقه تا ۱۴ روز پس از پایان آن در قسمت Reward Center توزیع می‌شود و اعتبار ووچرهای دریافتی تنها ۱۴ روز خواهد بود.

صرافی هوبی

صرافی هوبی کمپین معاملات توکن SPA را با ۵۰،۰۰۰ دلار جایزه آغاز کرده است.

  • جزییات: این کمپین تا تاریخ ۲۵ سپتامبر (۳ مهر ماه) ادامه خواهد داشت. شرکت در این مسابقه با احراز هویت کاربران امکان‌پذیر است. در این مسابقه کاربرانی که حجم معاملات آنها از ۲۰۰۰SPA بیشتر باشد رتبه‌بندی خواهند شد. نفر اول معادل ۱۰،۰۰۰ دلار توکن SPA جایزه دریافت می‌کند. نفرات دوم و سوم به نسبت حجم معاملات آنها مجموعا معادل ۸۰۰۰ دلار از این توکن جایزه دریافت می‌کنند. به نفرات چهارم الی بیستم به نسبت حجم معاملات آنها بخشی از جایزه ۱۲۰۰۰ دلاری به صورت توکن SPA تعلق خواهد گرفت. سایر کاربران واجد شرایط بخشی از جایزه ۲۰،۰۰۰ دلاری این کمپین را به صورت مساوی دریافت خواهند کرد.

صرافی گیت

کاربران صرافی گیت می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن‌های WHALE, FIO, ZOON در سرویس HODL&EARN این صرافی به مدت ۱۴ روز تا سقف ۱۰۰٪ سد سالانه دریافت کنند. همچنین ۲۸۶مین دوره سپرده‌گذاری بیت کوین به مدت ۷ روز با سود سالانه ۰.۹٪ در این سرویس فراهم شده است.  

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

منبع
میهن بلاکچین

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا