اخبار اتریوماخبار بلاکچیناطلاعیه صرافی

کوین بیس لیست کردن رمزارزهای فورک اتریوم را بررسی می‌کند

صرافی کوین بیس اعلام کرد در صورتی که پس از مرج اتریوم یک فورک اثبات کار و به تبع یک توکن جدید اثبات کار ایجاد شود، برای لیست شدن در صرافی کوین بیس مانند هر دارایی دیگری مورد ارزیابی‌ قرار می‌گیرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، صرافی رمزارز کوین‌ بیس روز پنجشنبه در پست وبلاگ خود گفت تمام فورک‌های بالقوه بلاکچین اتریوم را ارزیابی می‌کند و هر توکنی که از ارزیابی‌های این صرافی سربلند بیرون بیاید را لیست می‌کند.

صرافی کوین بیس رمزارز قبلا اعلام کرده بود به طور موقت واریز و برداشت‌های اتریوم و سایر توکن‌های ERC-20 را در طول فرایند مرج که انتظار می‌رود فاز نهایی آن (پاریس) در ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) رخ دهد، متوقف خواهد کرد.

در گزارش قبلی میهن بلاکچین نیز دیدم که صرافی کوین بیس یک توکن ERC-20 جدید به نام cbETH راه‌اندازی کرد که هدف آن نمایندگی اتر استیک شده در کوین بیس است.

اطلاعیه کوین بیس از جهت اهمیت دارد که کاربران فضای رمزارز و هواداران اتریوم می‌خواهند ببینند شبکه‌هایی که پس از مرج از اتریوم فورک می‌شوند تا چه حد معتبر خواهند شد و یکی از پارامترهایی که در معتبر شدن شبکه‌های منشعب از اتریوم نقش دارد، حمایت صرافی‌های متمرکز از آن‌ها و لیست شدن رمزارز آنها در این صرافی‌ها است.

پیش‌تر صرافی‌هایی مانند پولونیکس و بیت‌مکس چند صرافی دیگر از فورک اثبات کار اتریوم پشتیبانی کرده بودند. اما موضع مهم‌ترین صرافی‌ها فضای کریپتو یعنی بایننس (بزرگترین صرافی بین‌المللی) و کوین بیس (بزرگترین صراف آمریکایی) تا امروز نهایی نشده است.

همین که صرافی کوین بیس اعلام کرده است «لیست شدن رمزارز شبکه‌های فورک شده را بررسی می‌کند» و اینکه این موضوع خارج از دستور کار نیست، به خاطر اهمیت صرافی کوین بیس نوعی پیروزی برای اتریوم اثبات کار محسوب می‌شود.

این موضع‌گیری کوین بیس در مورد اتریوم اثبات کار در حالی اعلام شد که صرافی بایننس چندی پیش اعلام کرد ضمن پشتیبانی از مرج اتریوم در صورت بروز فورک در بلاکچین اتریوم، رمزارز شبکه فورک شده را به نسبت ۱ به ۱ با دارایی‌ اتریوم کاربران خود بین آن‌ها توزیع می‌کند. این موضع صرافی بایننس هرچند که به معنای قطعی شدن لیست کردن این توکن‌ها برای معاملات نیست، به نوعی پشتیبانی از رمزارز شبکه‌های فورک محسوب می‌شود.

  • آیا صرافی کوین بیس از توکن‌ شبکه‌های فورک شده اتریوم پشتیبانی می‌کند؟

صرافی کوین بیس اعلام کرده است در صورت بروز فورک پس از آپدیت مرج اتریوم، توکن‌های فورک شده جدید را مانند سایر دارایی‌ها مورد ارزیابی قرا می‌دهد و در صورت تشخیص صلاحیت آن‌ها را فهرست می‌کند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا