اخبار آلتکویناخبار اتریوماخبار بلاکچیناطلاعیه صرافی

صرافی کوین بیس توکن اتر استیک شده، cbETH را عرضه کرد

صرافی کوین بیس یک توکن ERC-20 جدید برای نمایندگی اتر استیک شده در این صرافی عرضه کرده است. توکن cbETH به کاربرانی که از طریق کوین بیس اتر استیک کرده‌اند این امکان را می‌دهد که علاوه بر دریافت سود، از cbETH در فضای دیفای استفاده کنند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

تا کاربران این صرافی با دریافت آن بتوانند شامل توکن‌های اتر عرضه کرده است که از طریق این صرافی کریپتو، سهام‌گذاری و رپد شده‌اند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، صرافی آمریکایی کوین بیس اعلام کرد نسخه‌ای رپ شده از اتر استیک شده ارائه می‌کند. صرافی کوین بیس در این خصوص گفته است:

امیدواریم که توکن‌ cbETH در انجام معاملات، مبادلات و استفاده در دیفای با پذیرش چشم‌گیری مواجه شود.

صرافی کوین بیس در اعلان روز چهارشنبه گفت توکن اتر استیک شده رپ شده توسط کوین بیس (Coinbase Wrapped Staked ETH) را با نماد cbETH ارائه کرده است و این توکن ERC-20 را در صرافی خود لیست می‌کند.

اطلاعیه کوین بیس
منبع: توییتر

عرضه این توکن به مشتریان کوین بیس این امکان را می‌دهد که از اتر استیک شده خود در این صرافی استفاده کنند و علاوه بر دریافت سود استیکینگ، بتوانند در صورت نیاز cbETH را در فضای دیفای به عنوان وثیقه برای دریافت وام استفاده کنند. اساس اقدام کوین بیس در عرضه توکنی برای استیکینگ اتر شباهت زیادی با اقدامات لیدو فایننس، موفق‌ترین پلتفرم استیکینگ اتریوم دارد که مدت‌هاست توکن stETH را عرضه کرده است. با این حال ساز و کار توکن پیشنهادی کوین بیس تفاوت‌هایی با stETH دارد.

طبق اطلاعات موجود در وبسایت کوین بیس، توکن‌های جدید در کیف پول کاربران قابل مشاهده است و انتظار می‌رود در صورت محقق شدن نقدینگی لازم، معاملات این توکن‌ها از تاریخ ۲۵ آگوست (۳ شهریور) آغاز شود.

کوین بیس در وایت پیپر cbETH که در ماه آگوست منتشر شد، اذعان کرده است:

امیدواریم که توکن cbETH به پذیرش چشمگیری برای انجام معاملات، مبادلات و استفاده در دیفای دست یابد. کوین بیس در تلاش است از طریق ایجاد توکن‌های رپ شده پرکاربرد و قراردادهای هوشمند متن باز حضور و مشارکت خود در اکوسیستم کریپتو را افزایش دهد.

طبق اطلاعات موجود در وایت پیپر، با توجه به اینکه توکن cbETH عملا یک توکن مرکب (Compound Token یا cToken) است و به خاطر صدور این توکن مطابق با استاندارد ERC-20، در اکثر برنامه‌های مهم دیفای که بر شبکه اتریوم قرار دارند قابل استفاده است.

در وایت پیپر این توکن آمده است:

توکن‌های اتر و cbETH پگ شده نیستند و انتظار نمی‌رود به نسبت ۱:۱ معامله شوند. در واقع، از آنجایی که اتر استیک شده سود دریافت می‌کند، انتظار می‌رود هر توکن cbETH برابر با بیش از یک اتر استیک شده باشد. این موضوع می‌تواند به تدریج باعث دور شدن قیمت این دو توکن شود.

بنیاد اتریوم روز چهارشنبه اعلام کرد که شبکه اتریوم در تاریخ ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) با به‌روزرسانی بلاتریکس در بیکن چین فعال خواهد شد و انتظار می‌رود که انتقال شبکه اتریوم به گواه اثبات سهام با به‌روزرسانی مرج قبل از ۲۰ سپتامبر (۲۹ شهریور) انجام شود. صرافی کوین بیس در تاریخ ۱۶ آگوست (۲۵ مرداد) اعلام کرده است که در نظر دارد تا به عنوان یک اقدام پیشگیرانه به منظور کنترل و مدیریت انتقال شبکه اتریوم به گواه اثبات سهام، واریزها و برداشت‌های اتر و توکن‌های ERC-20 را برای مدت محدود و موقت متوقف کند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا