اطلاعیه صرافی

لیست مسابقات و برنامه‌های تبلیغاتی صرافی‌های ارز دیجیتال

در این پست، لیستی از کمپین‌ها و مسابقات جدید صرافی‌های ارز دیجیتال ارائه شده است. همچنین در جدول زیر می‌توانید رمزارزهایی که به بازارهای این صرافی‌ها اضافه شده است را مشاهده کنید.

رمزارز جدیدبازار آنی (SPOT)
بایننسMDXMDX/BTC
MDX/BNB
MDX/BUSD
MDX/USDT
کوکوینMAHA
KONO
 MAHA/USDT
MAHA/BTC
KONO/USDT
کوینکسNULSNULS/USDT
NULS/BTC
اوکی اکسچنجICP
BAR
بازارهای ریالی

صرافی پنکیک سواپ، پروتکل Cyclone را به لیست استخرهای خود اضافه کرده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CAKE، توکن CYC دریافت کنند.

آنچه در این مطلب می‌خوانید

صرافی کوکوین

در کمپین لیست شدن توکن MAHA شرکت کنید و330i BMW برنده شوید.

  • جزییات: این کمپین تبلیغاتی از تاریخ ۲۶ می لغایت ۲ ژوئن (۵ الی ۱۲ خرداد) برگزار می‌شود. در اولین طرح این برنامه، کاربرانی که شرایط زیر را اجرا کنند، مشمول دریافت جایزه از استخری به ارزش ۱۰،۰۰۰ دلار توکن MAHA خواهند بود: الف) حجم معاملات آنها بیشتر از ۱۰۰ MAHA باشد. ب)به گروه تلگرامی جامعه این توکن بپیوندند. ج) این توییت را بازنشر دهند واکانت رسمی ماهاداو را دنبال کنند. از بین کسانی که این سه شرط را اجرا کنند، یک نفر به قید قرعه برنده یک دستگاه خودرو BMW 330i خواهد شد. در طرح دوم این کمپین، ۲۰ کاربر برتر از لحاظ حجم معاملات آنها در بازارهای MAHA/USDT و MAHA/BTC مشمول دریافت جایزه از استخری به ارزش ۱۰،۰۰۰ دلار توکن MAHA خواهند بود.

این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


با خرید توکن TCP در صرافی کوکوین، در ایردراپ ۱۰۷۰۰۰ توکن از آن شرکت کنید.

  • جزییات: این مسابقه از ۲۴ می (۳ خرداد) به مدت یک هفته برگزار خواهد شد. در طرح اول این برنامه، ۳۰ کاربر برتز از لحاظ حجم خرید خالص آنها (خرید به جز میزان فروش و برداشت) در بازار TCP/USDT، مشمول دریافت جایزه از استخر ۹۰،۰۰۰ TCP خواهند بود. در طرح دوم این مسابقه، کاربرانی که حجم خرید خالص آنها از ۱۰۰۰ TCP بیشتر باشد، و بازار TCP/USDT را به لیست بازارهای موردعلاقه خود اضافه کنند، مشمول دریافت سهمی برابر از استخر جایزه به ارزش ۱۲۰۰۰ توکن TCP خواهند بود. در طرح سوم این برنامه، ۵۰ کاربر به قید قرعه از بین کاربرانی که حجم خرید خالص آنها بیش از ۱۵۰۰ از این توکن باشد، انتخاب شده و هرکدام ۱۰۰ TCP جایزه دریافت می‌کنند.

صرافی کوینکس

صرافی کوینکس کمپین تبلیغاتی لیست شدن توکن NULS را با ایردراپ ۳۰۰۰ توکن آغاز کرده است.

  • جزییات: این برنامه تا تاریخ ۲۸ می (۷ خرداد) ادامه خواهد داشت. ۱۰۰ کاربر برتز با حجم معامله به ارزش حداقل ۱۰۰ دلار از این توکن، می‌توانند در ایردراپ ۳۰۰۰ توکن NULS شرکت کنند.

کاربران ایرانی صرافی کوینکس توجه داشته باشند با توجه به اینکه این صرافی احراز هویت را برای کاربران ایرانی انجام می‌دهد، با این حال کشور ایران در لیست IFAC قرار دارد و هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات دهی به کاربران ایرانی را ندارد؛ لذا احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی وجود دارد. توصیه ما این است که با احراز هویت ایرانی از این صرافی استفاده نکنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صرافی‌هایی که به کاربران ایرانی خدمات ارائه می‌دهند، مقاله زیر را مطالعه کنید.

منبع
میهن بلاکچین

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا