کریپ‌طنز

درگیری قباد با فرهاد بر سر بازار نزولی ارزهای دیجیتال!

در این ویدیو که بخشی از سریال شهرزاد می‌باشد، چون قبلا فرهاد به قباد پیشنهاد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را داده بود و با توجه به اینکه اکنون با بازار نزولی ارزهای دیجیتال مواجه هستیم، قباد با فرهاد درگیر می شود و وی را سرزنش می کند و…

همانطور که می‌دانید در چند روز اخیر، بازار ارزهای دیجیتال با روند نزولی مواجه شده است و بسیاری از افراد از سرمایه گذاری های خود پشیمان شده اند و یا ترسی در دلشان افتاده است. بسیاری دیگر نیز تصمیمات لحظه ای می‌گیرند و از وضعیت بازار به شدت عصبانی می‌شوند که تیم میهن بلاکچین با بیانی طنز در قالب سریال شهرزاد آن را به نمایش گذاشته است. پیشنهاد می‌شود تحت تاثیر جو موجود در بازار قرار نگیرید و صبر کنید، همانطور که در جریان هستید هیچ بازاری همواره صعودی نخواهد بود. بازار های مختلف افت و خیزهای زیادی را تجربه می‌کنند و تنها کاری که می‌بایست انجام داد صبر و پیگیری بازار و مطالعه تحلیل ها و اخبار می‌باشد.

منبع
میهن بلاکچین

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا