مشاوره کِیوون از کَیانوش برای خرید بیت کوین

این ویدئو سکانسی از فیلم شب‌های برره می باشد که توسط تیم میهن بلاکچین صداگذاری شده و به این موضوع اشاره دارد که تمام دارایی خود را روی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری نکنید. در صورتی که می‌خواهید ارز دیجیتال خریداری کنید، مقداری که توانایی از دست دادن آن را دارید، سرمایه گذاری کنید.

با توجه به نوسانات قیمتی که در بازارر کریپتوکارنسی‌ها اتفاق می‌افتد، اقبال عمومی نسبت به سرمایه گذاری در این بازار افزایش یافته است. این نوسانات قیمتی بایستی مورد بررسی قرار بگیرند. خیلی از سرمایه گذاران بزرگ این بازار، از احساسات مردم عادی که تازه وارد این بازار شده اند، سوء استفاده می‌کنند. سرمایه گذاران بزرگی که از این طریق به کسب سرمایه می‌پردازند را اصطلاحا نهنگ می‌نامند. نهنگ‌ها با استراتژی‌های مختلفی نوسانات قیمتی را به وجود آورده و از این طریق اموال مردم را تصاحب می‌کنند.

بیت کوین یا ارزهای دیجیتالی دیگر فقط برای سرمایه گذاری به وجود نیامده‌اند. ارزهای دیجیتالی با توجه به عدم شفافیت در نقل و انتقالات مالی و وجود واسطه ها و هزینه های گزاف که برای کارمزد در نظر گرفته می‌شد، به وجود آمدند و توانستند این نواقص را در حوزه مالی بهبود بخشند. استفاده از آن‌ها سبب تسریع در امور مالی برون مرزی می‌شود و به حذف واسطه‌ها کمک می‌کند.

 


54321
امتیاز 4.4 از 9 رای

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
علی

ایول. شاد بَشدم!

amir

خیلی خوب بود :)))))

مخلوق

خیلی جالب بود. صداگذاری ش واقعا حرفه ای است. دست مریزاد