اخبار کوتاه

اطلاعیه و اتفاقات مهم صرافی‌های ارز دیجیتال؛ ۱۵ اردیبهشت

صرافی Huobi توکن RLC را به لیست رمزارزهای خود اضافه کرده است. توکن RLC متعلق به شبکه iExec network است. هم‌اکنون امکان واریز این ارز به صرافی هوبی وجود دارد و به زودی معاملات RLC/USDT در این صرافی آغاز خواهد شد.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بارتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی بایننس چهل و یک‌مین دوره محصولات  Dual Investment را راه‌اندازی کرده است. ثبت نام در این برنامه تا ۶ ماه می (پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت) ساعت ۸:۳۰ ادامه خواهد داشت. در این برنامه می‌توان از رمزارزهای BTC, USDT و BUSD در بازه‌های زمانی ۸، ۱۵ و ۲۹ روزه استفاده کرد.

صرافی بایننس برنامه تشویقی Collect & win را برای توکن CKB راه‌اندازی کرده است. در این برنامه باید چهار مجوز لازم برای قفل‌گشایی از کارت کهکشانی شهر نرواس را به دست آورید و در نهایت از استخر جایزه به ارزش ۵۰،۰۰۰ دلار بهره‌مند شوید. این برنامه از ۶ می (۱۶ اردیبهشت) لعایت ۱۲ می ادامه خواهد داشت.

در طرح اول این برنامه از بی تمام کسانی که در این مدت حساب کاربری بایننس خود را آغاز کنند و شرایط مسابقه را به جا آورند، ۲۰۰ نفر به قید قرعه مشمول دریافت ۵۰ دلار به صورت توکن CKB خواهند شد.

در طرح دوم از بین تمام کسانی که شرایط مسابقه را به جا آورند، به قید قرعه ۲۰ برنده انتخاب خواهد شد و هرکدام ۱۰۰۰ دلار توکن CKB دریافت خواهند کرد.

در طرح سوم تمام شرکت‌کنندگانی که هر چهار کارت مورد نظر را جمع کرده باشند اما در سرح‌های اول و دوم برنده نشده باشند مشمول دریافت سهمی برابر از استخر جایزه به ارزش ۲۰،۰۰۰ دلار توکن CKB خواهند بود.

برای شرکت در این برنامه تشویقی می‌بایست حداقل حجم معاملات ۱۰۰ USDT در جفت ارز معاملاتی CKB/USDT در یکی از بازارهای اسپات و یا مارجین صرافی بایننس را انجام دهید و سپس به صفحه activity page مراجعه کنید و یک کارت دریافت کنید.

صرافی Gate.io

صرافی گیت برنامه تشویقی HODL & Earn را برای نگه دارندگان توکن FIL از امروز راه‌اندازی کرده است. کاربران می‌توانند با قفل کردن دارایی خود به مدت ۱۴ روز تا ۱۲٪ سود سالیانه دریافت کنند.

صرافی Gate برنامه رای گیری لیست کردن توکن STBU متعلق به پلتفرم Stobox را از امروز تا ۱۲ می (۲۲ اردیبهشت)  آغاز کرده است. این رای گیری از کاربران ایرانی پشتیبانی نخواهد کرد و ایردراپ آن شامل این کاربران نخواهد بود. اگر تعداد آرا جمع شده به ۱۰ میلیون رای برسد، این توکن در صرافی لیست خواهد شد و ۳۰،۰۰۰ دلار از این توکن بین رای دهندگان توزیع خواهد شد. ۶۰۰ کاربر اول که رای خود را صادر کنند مشمول دریافت ۳۰۰۰ دلار از این توکن خواهند بود. علاوه بر آن برنامه کمپین توییتر و تلگرام با قرعه کشی برای ۲۰ نفر در نظر گرفته شده است.

صرافی Gate برنامه رای گیری لیست کردن توکن BUSY متعلق به پلتفرم ‌Busy DAO را از ۷ می لغایت  ۸  می (۱۸ اردیبهشت)  آغاز می‌کند. این رای گیری از کاربران ایرانی پشتیبانی نخواهد کرد و ایردراپ آن شامل این کاربران نخواهد بود. اگر تعداد آرا جمع شده به ۱۰ میلیون رای برسد،این توکن در صرافی لیست خواهد شد و ۱۰،۰۰۰ دلار از این توکن بین رای دهندگان توزیع خواهد شد. علاوه بر آن برنامه کمپین توییتر و تلگرام با قرعه کشی برای ۲۰ نفر در نظر گرفته شده است.

در برنامه‌ای دیگر که از امروز آغاز شده است این صرافی با قفل کردن بیت کوین کاربران به مدت ۷ روز، تا ۳٪ سود سالانه پاداش می‌دهد. کاربرانی که BTC خود را تا پایان ۷ روز در این صرافی قفل کنند مشمول این پاداش خواهند بود.

در برنامه‌ای مشابه کاربران می‌توانند با قفل کردن توکن UMB از سود سالانه تا ۵۰٪ بهره‌مند شوند. این برنامه تا ۱۱ ماه می (۲۱ اردیبهشت) ادامه خواهد داشت.

صرافی Gate.io عرضه اولیه توکن  LION را انجام خواهد داد. عرضه نهایی این توکن ۲۰ میلیارد خواهد بود. این عرضه اولیه تا ۶ می ساعت ۱ بامداد (۱۶ اردیبهشت ساعت ۵:۳۰ صبح) ادامه خواهد داشت. این عرضه اولیه برای کاربران ایرانی در دسترس نخواهد بود. کاربران برای شرکت در این برنامه می‌بایست کاربر VIP1 این صرافی باشند. این توکن با استاندارد HRC-20 است

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا