اخبار آلتکویناطلاعیه صرافی

تبلیغات گسترده صرافی‌ها در مسابقات Super Bowl؛ خلاقانه‌ترین ویدئو کدام است؟

مسابقه سالانه فوتبال آمریکایی قهرمانی لیگ فوتبال ملی آمریکا (Super Bowl)، بالاترین سطح حرفه‌ای فوتبال آمریکایی در جهان است. در حین این مسابقه تبلیغاتی نمایش داده می‌شود که امسال، تبلیغات صرافی‌های بزرگ رمز ارز در آن خودنمایی می‌کردند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از دیکریپت، کوین بیس طی مسابقات سوپر بول، تبلیغاتی را پخش کرد که در آن، چیزی جز کد QR به مدت ۶۰ ثانیه نشان داده نشد. تبلیغات کد QR کوین بیس به طرح «اهدا بیت کوین رایگان» ختم می‌شود. این طرح تا حدی محبوب شد که سایت کوین‌ بیس را برای مدتی از دسترس خارج کرده بود.

علاوه بر تبلیغ کوین بیس، تبلیغات چندین صرافی رمزارز در مسابقات سوپر بول امسال، توجه همگان را به خود جلب کرده است. یکی از این تبلیغات مرتبط با Crypto.com بود که در بین دو نیمه مسابقه سوپر بول پخش شد.

تبلیغ جدید Crypto.com با حضور ستاره بسکتبال، لبرون جیمز پخش شد که با نسخه جوانتر خود در سال ۲۰۰۳ درباره پیدایش و رشد رمزارزها در آن سال صحبت می‌کرد.

استراحت بین دو نیمه سوپر بول یکی از ارزشمندترین زمان‌ها برای تبلیغات تلویزیونی است و هزینه آن در سال جاری، برای ۳۰ ثانیه تقریبا ۶.۵ میلیون دلار بوده است.

تبلیغ صرافی FTX با حضور لری دیوید بوده است. وی با ایفای نقش شخصیت‌هایی در طول تاریخ که با اختراعات مهم مخالفت می‌کند و حتی به تمسخر آنها می‌پردازد، رمزارزها را نیز بی‌اهمیت جلوه می‌دهد.

تبلیغ صرافی کوین بیس و اهدا ۱۵ دلار بیت کوین به صورت رایگان

در پایان تبلیغات صرافی کوین بیس، URL کوین بیس اندکی نشان داده شد. این آدرس URL مربوط به وبسایتی است که طرح ۱۵ دلار بیت کوین رایگان برای مشتریان جدید که طی ۲ روز آتی ثبت نام می‌کنند را نشان می‌دهد.

به نظر می‌رسد تبلیغات کوین بیس بسیار موفقیت‌آمیز بوده است. اندکی پس از پخش این تبلیغات، مردم در توییتر اعلام کردند که وبسایت و برنامه کوین بیس از دسترس خارج شده است.

از دسترس خارج شدن کوین بیس مدت زیادی طول نکشید و دقایقی بعد وبسایت کوین بیس در دسترس قرار گرفت که در صفحه اصلی آن، طرح اهدای رایگان بیت کوین همراه با این پیام‌ها نشان داده شد: «صحبت کمتر، بیت کوین بیشتر» و «WAGMI».

در این بین، این تبلیغ توجه شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب کرده است. ادیتور AdWeek گفته است این موضوع بدون شک تیم بازاریابی کوین بیس را خوشحال می‌کند.

۱۵ دلار بیت کوین رایگان - تبلیغات کد QR کوین بیس

سایر افراد نیز به هزینه بسیار کم این تبلیغات در مقایسه با تبلیغات رایج سوپر بول اشاره کرده‌اند، یکی از صاحب‌نظران عرصه کریپتو علی‌رغم وضعیت نامساعد فنی کوین بیس، این تبلیغ را هوشمندانه و اصیل خوانده است.

تبلیغ کوین بیس را می‌توان تنها تبلیغ کریپتویی محسوب کرد که از تلویزیون پخش شده است. صرافی FTX نیز تبلیغی در سوپر بول با حضور کمدین معروف لری دیوید پخش کرده است. تبلیغات Bud Light و Turbo Tax نیز به رمزارزها اشاره کرده بودند.

توییت david ginger

منبع
decryptforkast

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا