اخبار خارجی

استراتژیست مطرح: بیت کوین، ریپل و لایت کوین برای صعود آماده می‌شوند

یک تحلیلگر مطرح حوزه رمزارزها پیش‌بینی کرد بیت کوین، ریپل و لایت کوین، علیرغم تحولات نزولی روزهای گذشته، در حال آماده‌سازی خود برای حرکت صعودی بعدی هستند و به احتمال زیاد شتاب حرکتی صعودی خود را حفظ خواهند کرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از دیلی هودل، کردیبل (Credible)، استراتژیست و تحلیلگر مطرح بازار خطاب به ۳۲۰،۲۰۰ دنبال‌کننده توییتر خود گفت که انتظار دارد قیمت بیت کوین قبل از ادامه روند صعودی خود، مجددا سطح حمایتی نزدیک به ۴۲,۰۰۰ دلار را امتحان کند.

وی در این رابطه گفت:

با بسته شدن کندل هفتگی اخیر در بالای محدوده آبی رنگ، موفق به بازپس‌گیری سطح بسیار مهمی شدیم. ۴ بار آخری که در تایم‌فریم‌ بالا از این سطح فراتر رفتیم، قیمت طی چند هفته متوالی در بالای این محدوده حرکت کرد و برعکس. این بار هم همین انتظار را دارم؛ آزمایش دوباره سطح ۴۰،۰۰۰ دلاری و پس از آن ادامه صعود.

نمودار بیت کوین تایم فریم هفتگی
نمودار بیت کوین تایم فریم هفتگی

مطابق نمودار بالا کردیبل پیش‌بینی کرده است قیمت بیت کوین پس از پولبک زدن به ناحیه آبی رنگ، به بالای ۵۰،۰۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.

دیگر آلت کوین مستعد رشد از دیدگاه کردیبل، ریپل (XRP) است. کردیبل معتقد است XRP پس از تشکیل یک کف بالاتر، آماده شروع یک رالی صعودی بالاتر از سطح ۱.۰۰ دلار است.

وی افزود:

کمی بیشتر از حد انتظار طول کشیده است اما هنوز هم به درستی پیش می‌رود. به نظر کف بالاتری تشکیل شده است. ممکن است شاهد وقوع نوساناتی در تایم فریم‌های کوتاه باشیم اما من فکر می‌کنم این کف بالاتر حفظ شود و از همینجا صعود داشته باشیم.

نمودار ریپل تایم فریم ۲ روزه
نمودار ریپل تایم فریم ۲ روزه

بر اساس نمودار فوق، کردیبل معتقد است قیمت ریپل ابتدا تا ۱.۰۱ دلار و سپس به ۱.۵۰ دلار افزایش خواهد یافت.

آخرین رمزارز در رادار این استراتژیست، لایت کوین است. لایت کوین شبکه‌ای است که برای پرداخت‌های روزانه راه‌اندازی شده است. به گفته کردیبل، نمودار لایت کوین ساختاری شبیه به ZIL پیدا کرده است. نکته قابل توجه این است که چندی پیش قیمت زیلیکا در مدت زمان کوتاهی بیش از ۶۰۰٪ افزایش یافت.

نمودار لایت کوین تایم فریم هفتگی
نمودارهای لایت کوین و زیلیکا تایم فریم هفتگی

کردیبل در رابطه با لایت کوین گفت:

زیلیکا تقریبا طی دو هفته تقریبا ۶ برابر شد و به نظر می‌رسد نمودار قیمت لایت کوین از نظر تکنیکال شبیه به زیلیکا شده است. جهش بعدی قیمت در بازار بسیار سرگرم‌کننده خواهد بود.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا