اخبار آلتکوین

یک نهنگ ۲.۶ میلیارد دلار توکن XRP خریداری کرد!

نهنگهای کریپتو حجم بالایی ازپول را به توکن XRP ریپل تزریق کردند با ردیابی این نهنگ در توییتر میتوان فهمید که ۹۸۹،۹۹۹،۸۹۲ دلار در عرض ۴ ساعت به توکن XRP تبدیل شده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

کل این مبلغ در ۵ تراکنش تقسیم شد. بزرگترین تراکنش ۹۹۹ ۹۹۹ ۹۹۵ توکن XRP بود که ارزش آن برابر با ۳۴۸۵۰۷،۵۹۶ دلار بود. سه تراکنش بزرگ دیگر به همان آدرس منتقل شدند،  به گونه ای که اکنون این آدرس از ۲.۶ میلیارد XRP نگهداری می کند.

با توجه به تراکنشها و حجم بالای آن، احتمال دارد که شرکت ریپل این تراکنش ها را انجام داده چرا که این شرکت دارای ۶۰ درصد از کل توکن های موجود در بازار است که بیشتر آن هم در حسابهای سپرده اسکرو پس انداز شده است.

ریپل معمولا XRP خود را بدون واسطه می فروشد. این شرکت اخیرا اعلام کرد فروش XRP خود را در سه ماهه پایانی سال جاری دو برابر کرده است به گونه ای که در مقایسه با سه ماه قبل که این شرکت دارایی خود را به ارزش ۷۳.۵۳ میلیون دلار فروخت در تاریخ مذکور حجم فروش این شرکت برابر با ۱۶۳.۳۳ میلیون دلار بوده است.

بخش عمده ای از این افزایش به دلیل فروش مستقیم به موسسات و سازمان ها است. ریپل در مقایسه با سه ماهه دوم سال جاری که فروش این شرکت برابر با ۱۶.۸۷ میلیون دلار بوده در این زمان به موسسات ۹۸.۰۶ میلیون دلار XRP فروخته است.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا