اخبار داخلی

ثبت نام دوباره کاربران صرافی کریپتولند؛ اگر کد پیگیری ندارید مجددا امتحان کنید

کاربران صرافی کریپتولند که به هر دلیل در تلاش‌های قبلی خود موفق به تکمیل ثبت‌نام و دریافت کد پیگیری نشده‌اند می‌توانند با مراجعه به این سایت، اقدام به ثبت نام و دریافت کد پیگیری کنند.

این مطلب در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ به‌روز رسانی شده است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از وب‌سایت کریپتولند، امکان ثبت‌نام کاربرانی که موفق به دریافت کد پیگیری نشده بودند به مدت ۱۰ روز فراهم شده است. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

کاربران سایت کریپتولند با عنایت به دستور مقام محترم قضایی مبنی بر بازگشایی سامانه جهت ثبت‌نام آن دسته از کاربرانی که موفق به دریافت کد پیگیری نشده‌اند، سامانه به مدت ده روز (از تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ الی ۱۴۰۰/۰۷/۰۹) جهت ثبت‌نام، خوداظهاری دارایی ریالی و رمز ارزی کاربران بازگشایی خواهد شد. بدیهی است دارایی اظهار شده توسط کاربران نباید از طریق فعالیت‌های غیر مجاز از جمله پولشویی، شبکه‌های قمار، شبکه‌های هرمی، حساب‌های اجاره‌ای، قاچاق ارز و رمز ارزها، ارتشا و … تحصیل شده باشد و در غیر اینصورت مسئولیت کلیه جوانب آن به عهده کاربر بوده و شخصا پاسخگوی مقام قضایی خواهد بود.

آن دسته از کاربرانی که با مراحل ثبت نام آشنا نیستند می‌توانند راهنمای ثبت‌نام کاربران صرافی کریپتولند را مطالعه کنند. پس از تکمیل این اطلاعات حتما کد پیگیری خود را یادداشت نمایید و آن را در اختیار سایرین قرار ندهید. در مراحل بعدی کد پیگیری برای وارد کردن آدرس کیف پول‌های شما لازم است و در صورتی که این کد در دست سایرین قرار داشته باشد، امکان سوء استفاده و انتقال دارایی رمز ارز شما به دیگران وجود خواهد داشت.

گام‌های بعدی و نحوه وارد کردن شماره حساب و آدرس‌های کیف پول مقصد جهت بازگرداندن دارایی کاربران در پست زیر توضیح داده شده است. همچنین در بخش نظرات این پست، تجربه سایر کاربران صرافی کریپتولند در استفاده از این سیستم و مشکلات آنها به اشتراک گذاشته شده است که توصیه می‌کنیم قبل از وارد کردن اطلاعات آنها را مطالعه نمایید.

این مطلب در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ به‌روز رسانی شده است.
  • سرنوشت مالباختگان صرافی کریپتولند چه شد؟

به نظر می‌رسد هنوز تمام کاربران صرافی کریپتولند (که تعداد آنها بر اساس گزارش سایت گرداب، به ۲۸۹٬۰۰۰ نفر می‌رسد) نتوانسته‌اند دارایی‌های مسدود شده خود را پس بگیرند.

  • آیا می‌توان برای احراز هویت و بازپس گیری دارایی‌ها در کریپتولند اقدام کرد؟

سامانه ثبت نام و احراز هویت برای بازپس گیری دارایی‌های کاربران کریپتولند پس از مدتی از صفحه اول سایت این صرافی برداشته شد. اکنون در صفحه اصلی این سایت، پیغامی نمایش داده می‌شود که از راه‌اندازی مجدد این صرافی اطلاع می‌دهد. برای پیگیری قضایی می‌توان به مراجع ذیربط و پلیس فتا مراجعه کرد. اما کماکان اطلاعیه‌ای در خصوص واریز دارایی‌ها منتشر نشده است.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

28 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا