اخبار آلتکوین

ایردراپ توکن KITE هفته دیگر انجام می‌شود؛ کدام آدرس‌ها واجد شرایط هستند؟

ایردراپ پروتکل استیبل کوینی و وام‌دهی غیرمتمرکز HAI هفته آینده پیش از راه‌اندازی این پروژه در بستر شبکه آپتیمیزم انجام خواهد شد.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

به نقل از د بلاک و بر اساس بیانیه منتشر شده توسط تیم توسعه HAI، قرار است طی این ایردراپ ۲۲.۳٪ از عرضه ۱۰۰ میلیون واحدی توکن‌های حاکمیتی این پروتکل با نام KITE بین ۱۸,۰۳۴ کیف پول واجد شرایط توزیع شود.

به گفته امین سلیمانی (Ameen Soleimani)، بنیانگذار این پروژه، کیف پول‌های واجد شرایط شامل کاربران پروتکل رفلکسر (Reflexer)، مشارکت‌کنندگان در شبکه آزمایشی HAI و کاربرانی که بیش از ۵۰ توکن OP در اختیار دارند و بیش از یک بار در رای‌گیری‌های حاکمیتی شبکه آپتیمیزم شرکت کرده‌اند، هستند.

استیبل کوین HAI به جای ارزهای فیات، پشتوانه‌ای از دارایی‌های دیجیتال غیرمتمرکز دارد. این پروژه، فورکی از استیبل کوین RAI پروتکل رفلکسر فایننس است. این پروتکل در شبکه اتریوم فعالیت می‌کند و در آن کاربران می‌توانند با وثیقه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال خود، استیبل کوین RAI را صادر کنند.

لوک همیلتون (Luke Hamilton) یکی دیگر از بنیانگذاران HAI در رابطه با راه‌اندازی آتی این پروژه در بستر شبکه آپتیمیزم می‌گوید:

با راه‌اندازی HAI در شبکه آپتیمیزم، کاربران علاوه بر استفاده از تمام مزایای سیستم قدرتمند و منعطف RAI، از سرعت و مقیاس‌پذیری بالای آپتیمیزم نیز بهره می‌برند. در این دوره جدید از استیبل کوین‌های واقعا غیرمتمرکز، مکانیسم منحصر به فرد کنترل‌شده پگ قیمت HAI، نسل بعدی از ارزهای غیرمتمرکز که در برابر تغییرات اقتصادی و خطاهای انسانی مقاوم هستند را بوجود می‌آورد.

HAI علاوه بر یک پروتکل استیبل کوینی، به عنوان یک پلتفرم وام‌دهی نیز فعالیت می‌کند و هولدرهای توکن KITE می‌توانند در رای‌گیری‌های حاکمیتی این پروژه شرکت کنند.

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا