آموزشی

بحث و گفتگوی تیم میهن بلاکچین در رابطه با هویت ساتوشی ناکاموتو! + ویدیو

بیت کوین توسط فردی به نام ساتوشی ناکاموتو معرفی شد که وایت پیپر این ارز دیجیتال را عرضه کرد و چند سال پس از عرضه این ارز رمزنگاری شده بدون معرفی خود ناپدید شد. از آنجایی که بیت کوین یک ارز دیجیتال با ویژگی های خارق العاده است بسیاری علاقه مندند بدانند خالق بیت کوین کیست و چگونه ایده بیت کوین به ذهن این فرد رسید.

البته بحث های زیادی در این مورد وجود دارد. برخی می گویند ساتوشی ناکاموتو یک فرد و برخی مدعی اند ساتوشی یک گروه است اما کسی به طور قطع نمی داند او کیست و چگونه بیت کوین را به وجود آورد. همچنان برای خیلی از افراد هویت ساتوشی بسیار مهم است زیرا او فردی است که بیت کوین اولین ارز رمزنگاری شده را به وجود آورد.

گمانه زنی های زیادی در مورد هویت خالق بیت کوین وجود دارد. در ویدیو زیر به بحث و گفتگو در مورد خالق بیت کوین ساتوشی ناکاموتو پرداخته ایم و اینکه چه کسانی احتمال دارند ساتوشی ناکاموتو باشند. در این سری از بحث و گفتگو به توضیحی در مورد اینکه چه افرادی امکان دارند ساتوشی ناکوموتو باشند و اینکه خالق بیت کوین آیا ارتباطی با گروه سایفر پانک دارند یا خیر پرداخته ایم. همچنین به توضیحاتی در مورد کریگ رایت و این احتمال که ممکن است آزانس امنیت ملی آمریکا بیت کوین را به وجود آورده باشد می پردازیم.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

در این ویدیو می توانید به طور کامل با اکثر افراد یا گروه هایی که احتمال دارند ساتوشی ناکاموتو باشند آشنا باشید. با مشاهده این ویدیو و بحث صورت گرفته، اطلاعات مناسبی را در رابطه با ساتوشی ناکاموتو به دست خواهید آورد. (نکته: در ویدیویی که مشاهده می کنید اشتباه لفظی صورت گرفته است و سایفرپانک cypherpunk به اشتباه سایبرپانک cyberpunk تلفظ شده است)

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

9 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا