اخبار عمومی

داگ ویف هت (WIF) به سومین میم کوین برتر بازار کریپتو تبدیل شد

با افزایش شدید قیمت داگ ویف هت (WIF) در هفته‌های گذشته، این توکن به سومین میم کوین برتر بازار کریپتو تبدیل شد.

به گزارش میهن بلاکچین، میم کوین داگ ویف هت در هفته‌های گذشته با یک روند صعودی بی‌وقفه مواجه شد و به محدوده ۴.۵ دلار رسید. حجم معاملات این میم کوین نیز با رشدی حدوداً ۲۰٪ از محدوده ۱.۲ دلار عبور کرده است.

با رشد ۴۰۰٪ داگ ویف هف در ماه گذشته، مارکت کپ آن به ۴.۵ میلیارد دلار رسید. در نتیجه این توکن با پیشی گرفتن از مارکت کپ ۳.۵ میلیارد دلاری PEPE، به سومین میم کوین برتر بازار کریپتو تبدیل شد. شایان ذکر است که دوج کوین و شیبا اینو به ترتیب با مارکت کپ ۳۰.۲ و ۱۷.۸ میلیارد دلاری خود رتبه‌های اول و دوم را کسب کرده‌اند.

بزرگ‌ترین هولدر WIF که با آدرس »۲Fcm…PE6d» شناخته می‌شود، تاکنون ۱٬۴۴۰٪ (به ارزش ۱۳۴ میلیون دلار) سود کرده است. این سرمایه‌گذار خرید WIF را در دسامبر ۲۰۲۳ (آذر ۱۴۰۲) با میانگین قیمت ۰.۲۴۸ دلار آغاز کرد. با وجود این سود قابل‌توجه، هولدر مذکور هنوز برداشت سود خود را آغاز نکرده است.

با این حال توکن WIF کاربرد عملی خاصی ندارد و افزایش قیمت آن تنها به خاطر سفته‌بازی معامله‌گران افزایش یافته است. بنیان‌گذاران این پروژه به صراحت اعلام کرده‌اند که قصد توکن‌سوزی یا راه‌اندازی سرویس‌های استیکینگ را ندارند. با وجود این بعضی تحلیلگران باور دارند که قیمت داگ ویف هت در چند سال آینده به بیش از ۱۰ میلیارد دلار می‌رسد و جایگاه آن در بازار کریپتو را تقویت می‌کند.

نمودار روزانه قیمت داگ ویف هت
نمودار روزانه قیمت داگ ویف هت – منبع: تریدینگ‌ویو
این مطلب توصیه به سرمایه‌گذاری نیست. همچنین، به کاربران توصیه می‌شود برای خرید میم کوین‌ها جانب احتیاط را رعایت کرده و مدیریت ریسک و سرمایه را در نظر بگیرند.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا