اخبار خارجی

رشد ۶۰۰۰٪ شت کوینی با نام «ایلان توییتر را می‌خرد»

فرد ناشناسی توکنی به اسم «ایلان توییتر را می‌خرد» (Elon Buys Twitter) و با نماد EBT را در بازار عرضه کرد. نکته جالب در مورد این قضیه، ساخته شدن این توکن در زمانی است که ایلان ماسک هنوز توییتر را خریداری نکرده بود. توکن EBT طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش قیمت بیش از ۶,۰۰۰٪ مواجه شده است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از فایننشال اکسپرس، طبق اطلاعات پلتفرم کوین مارکت کپ، قیمت توکن EBT در تاریخ ۲۵ آوریل معادل با ۰.۰۰۰۰۰۰۰۳۵۸۹ دلار بود. از دیشب و همزمان با انتشار خبر خرید پلتفرم توییتر توسط ایلان ماسک، قیمت این توکن شاهد افزایش بیش از ۶,۰۰۰٪ بوده است و در حال حاضر به قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱۵۲۷ دلار رسیده است.

توکن EBT چیست؟

تو‌‌کن‌ EBT همانند بسیاری از شت کوین‌های دیگر، یک پروژه کلاهبرداری با هدف پامپ و دامپ قیمت است. وبسایت این پروژه ناامن مدعی است قیمت آن همواره افزایش می‌یابد. تیم توسعه‌دهنده EBT تصویر ایلان ماسک را به عنوان عکس پروفایل در وبسایت خود قرار داده‌اند. EBT بر بستر شبکه بایننس اسمارت چین (BSC) ساخته شده است.

این وبسایت مدعی است که EBT به سازندگان میم (meme) امکان می‌دهد تا به کسب درآمد مشخص از کار خود بپردازند. توکن EBT به سازندگان میم کمک می‌کند تا استعداد خود را به دنیا نشان دهند و مزایای مالی نیز از این طریق کسب کنند.

قیمت توکن EBT

توکن EBT در بازارهای پنکیک سواپ (نسخه دوم) و اپن‌اوشن (OpenOcean) وجود دارد. EBT در رتبه ۳۵۹۱ کوین مارکت کپ قرار دارد.

مراقب باشید!

توصیه متخصصان به سرمایه‌گذاران رمزارز همواره بر این بوده است که باید مراقب توکن‌های کلاهبرداری باشند و هرگز پول خود را بر روی چیزی سرمایه‌گذاری نکنند که هیچگونه اطلاعات موثقی درباره آن به صورت عمومی در دسترس نیست.

منبع
financialexpress

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا