اخبار خارجی

توکن RADAR توسط پلتفرم دپ رادار عرضه شد

پلتفرم تحلیلی دپ رادار توکن حاکمیتی RADAR را امروز عرضه کرد. کاربران واجد شرایط دریافت ایردراپ RADAR می‌توانند تا ۲۳ اسفند ماه نسبت به دریافت این توکن اقدام نمایند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از دپ رادار، توکن RADAR اکنون در پلتفرم‌های معاملاتی Sushiswap و 0X قابل خرید و فروش است. توکن RADAR به صاحبان آن اجازه خواهد داد که در رای‌گیری مربوط به آینده این پلتفرم شرکت کنند. همچنین از جوایزی که هنوز اعلام نشده‌اند، بهره‌مند شوند.

توکن RADAR

توکن RADAR بر بستر اتریوم و با استاندارد ERC-20 ساخته شده است. تعداد عرضه کل این توکن برابر ۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ در نظر گرفته شده است. قیمت این توکن نیز در زمان انتشار این مطلب برابر ۰.۰۳ دلار است.

نحوه شرکت در ایردراپ RADAR

در اطلاعیه‌ای که در سایت دپ رادار در خصوص شرایط شرکت در این ایردراپ منتشر شده است، افراد واجد شرایط برای دریافت توکن RADAR به ۲ دسته طبقه‌بندی شده‌اند. افرادی که در هر ۲ مورد واجد شرایط هستند تنها یکی از جوایز را دریافت خواهند کرد. در این ایردراپ تنها استفاده از برنامه‌های غیرمتمرکز اتریوم در نظر گرفته شده است و استفاده از Dappهای مبتنی بر سایر شبکه‌ها مانند پالیگان و بایننس اسمارت چین، کاربر را واجد شرایط دریافت ایردراپ نخواهد کرد.

  1. کاربرانی که تا تاریخ ۱۹ اکتبر (۲۷ مهر) در دپ رادار ثبت‌نام کرده باشند و کیف پول خود را به آن متصل کرده باشند در صورتی واجد شرایط‌اند که حداقل یک بار از برنامه‌های غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم در طول ۶ ماه گذشته استفاده کرده باشند. این برنامه‌های غیرمتمرکز باید در لیست دپ رادار موجود در سایت قرار داشته باشد.
  2. کاربرانی که تا تاریخ ۱۹ اکتبر (۲۷ مهر) در دپ رادار ثبت‌نام کرده باشند و کیف پول خود را به آن متصل کرده باشند و حداقل یک بار از برنامه‌های غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم در طول ۶ ماه گذشته و حداقل ۱۰ بار در طول مدت عمر کیف پول خود، استفاده کرده باشند. این برنامه‌های غیرمتمرکز باید در لیست دپ رادار موجود در سایت قرار داشته باشد.

کاربرانی که یکی از شروط بالا را داشته باشند باید از دستورالعمل زیر پیروی کنند:

  • به صفحه ایردراپ دپ رادار مراجعه کنید.
  • کیف پول(سازگار با Web3) خود را به پلتفرم متصل کنید و اطمینان حاصل کنید که به شبکه اصلی اتریوم وصل هستید.
  • سیستم به صورت اتوماتیک تشخیص خواهد داد که شما واجد شرایط دریافت ایردراپ هستید یا خیر.
  • بر روی دکمه «Start claiming process» کلیک کنید.
  • صفحه شرایط و قوانین این ایردراپ را تایید کنید. از سری قوانین موجود در آن به الزام بالای ۱۸ سال بودن کاربر و عدم تعلق جایزه به شهروندان آمریکا، کره شمالی و ایران اشاره شده است.
  • در نهایت بر روی دکمه «Claim Now» کلیک کنید و تراکنش را در کیف پول خود تایید کنید.

همچنین دریافت ایردراپ توکن RADAR تا ۱۴ مارس ۲۰۲۲ (۲۳ اسفند ۱۴۰۰) امکان‌پذیر است.

منبع
dappradar

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا