اخبار آلتکویناخبار عمومی

رشد ۳۲٪ دوج کوین پس از توییت ایلان ماسک

ایلان ماسک با انتشار توییتی خود را The DogeFather (پدر دوج‌کوین) نامید. در پی آن دوج کوین ۳۲ درصد و ارزش بازار آن به میزان ۳ میلیارد دلار افزایش پیدا کرد.

مارک کوبان نیز روز گذشته دوج کوین را بهتر از بلیط بخت‌آزمایی دانست و آن را راهی مناسب برای شناخت بازار ارزهای دیجیتال دانست. مارک اعلام کرد که پسرش هولدر دوج کوین است.

این دو نفر در چند ماه گذشته با انتشار مطالبی باعث پامپ و دامپ قیمت رمزارز DOGE شدند. امروز تنها چند لحظه قبل از انتشار توییت ایلان ماسک، قیمت دوج کوین برابر ۰.۲۵ دلار بوده است و پس از گذشت ۲۰ دقیقه قیمت دوج کوین با رشد ۲۳٪ به ۰.۳۱ دلار رسید.

علاوه بر آن ایلان ماسک در توییت خود به حضورش در برنامه زنده SNL در ۸ ماه می اشاره کرده است و ممکن است در این برنامه به دوج کوین نیز اشاره کند.

منبع
u.today

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا