رپورتاژ آگهی

پلتفرم ایسمینار از مرز یک میلیون کاربر گذشت

این مطلب یک رپورتاژ آگهی است. فراموش نکنید که قبل از فعالیت در هر پلتفرم یا سرویس جدیدی، خودتان تحقیق و بررسی‌های لازم را به عمل بیاورید. میهن بلاکچین بررسی‌های اولیه را انجام داده ولی مسئولیت استفاده از محتوای این مطلب را به کاربر واگذار کرده است.

ایسمینار که از سال ۱۳۹۷ فعالیت متمرکز خود را در حوزه‌ی مدیریت و فروش وبینارها و رویدادهای آنلاین آغاز کرده، در ماه جاری از مرز یک میلیون کاربر گذشت. این مجموعه بیش از ۲۰ هزار برگزار کننده دارد و طی سال‌ها حضور و راهبری خود در فضای رویدادهای دیجیتال کشور، میزبان بیش از ۵۰ هزار رویداد در حوزه فعالیت‌های مختلف از جمله مدیریت، کارآفرینی، فناوری اطلاعات، مالی و سرمایه‌گذاری، ارزهای دیجیتال، توسعه فردی، زبان، پزشکی و سلامت، روانشناسی، فنی و مهندسی، ورزشی، هنری و… بوده است.

برگزارکنندگان در ایسمینار، چه با هدف درآمدزایی چه با هدف جذب لید بازاریابی، می‌توانند وبینارشان را بدون کارمزد ایجاد کنند و علاوه بر دسترسی به کلیه امکانات مورد نیاز برای مدیریت و برگزاری وبینار مثل نرم‌افزارهای برگزاری وبینار، سیستم ثبت‌نام یکپارچه، مدیریت کاربران، درگاه بانکی و…، رویدادشان را در معرض دید بیش از یک میلیون کاربر قرار داده و بهترین نرخ ثبت‌نامی یا لید تخصصی و با کیفیت را در رشته فعالیت‌های مختلف تجربه کنند.

امکانات تازه برای برگزار کنندگان رویداد

هم‌زمان با ثبت این رکورد، ایسمینار از امکان‌هایی تازه در پلتفرم خود رونمایی کرد. این امکانات به فراخور تنوع برگزارکنندگان این استارتاپ و نیازهای ایشان در حوزه‌های گوناگون طراحی و اجرا شده‌اند.

۱- خرید اقساطی خدمات برگزاری وبینار

اولین امکان، تسهیل برگزاری وبینار برای برگزارکنندگان با استفاده از خرید اقساطی است. در این روش برگزارکنندگان وبینار می‌توانند خدمات برگزاری وبینار از جمله اشتراک‌های وبینار و بسته‌های اطلاع‌رسانی و تبلیغات را تهیه کنند و هزینه آن را به صورت اقساطی تا ۱۸ ماه پرداخت کنند.

۲- ارسال دعوت‌نامه به دنبال کننده‌ها و ثبت نامی‌های وبینار

دومین امکانی که به ایسمینار افزوده شده است ارسال دعوت‌نامه از طریق پنل کاربری است. با این امکان برگزارکنندگان بعد از ایجاد وبینار جدیدشان می‌توانند به کاربرانی که در وبینارهای قبلی‌شان ثبت نام کرده‌اند از طریق ایمیل و پیامک اطلاع‌رسانی کنند. همچنین برگزارکنندگان می‌توانند به افرادی که آنها را در ایسمینار دنبال کرده‌اند ایمیل و پیامک ارسال کنند. پس با ایجاد وبینار در ایسمینار می‌توانید شبکه خود را هم شکل دهید.

۳- بازارچه خدمات ایسمینار

امکان سوم نیز بازارچه خدمات ایسمینار است. در این بازارچه، نیازمندی‌هایی که یک برگزارکننده برای برگزاری رویداد خود دارد را در اختیارشان قرار می‌دهد. در این بخش همکاران تجاری ایسمینار خدمات مختلفی همچون تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات کلیکی، سیستم مدیریت آموزش اختصاصی و … را به برگزارکنندگان ارائه می‌دهند.

۴- بسته‌های اشتراک برگزاری وبینار

آخرین امکانی که به ایسمینار افزوده شده است، تهیه بسته‌های اشتراک برگزاری وبینار است. برگزارکنندگان می‌توانند بسته‌های اشتراک را با توجه به نیازمندی‌های خود به صورت یک ماهه، ۳ ماهه، ۶ ماهه و یک ساله تهیه کنند. با اشتراک‌ ماهانه ایسمینار، برگزارکنندگان می‌توانند بدون محدودیت در تعداد ساعت با هر نرم‌افزاری که در سایت موجود است وبینارشان را برگزار کنند. با تهیه این بسته‌ها هزینه وبینار مقرون به صرفه خواهد بود.

همچنین در ایسمینار امکان شرکت در کلاس رایگان در حوزه‌‌های مختلف همچون توسعه فردی، ارزهای دیجیتال، سرمایه‌گذاری و … وجود دارد.

هشدار میهن بلاکچین: انتشار این مطلب به منزله تایید محتوای وبینارهای موجود در این پلتفرم نیست. لطفا بررسی‌های لازم را در مورد آن‌ها انجام دهید.

این مطلب یک رپورتاژ آگهی است. فراموش نکنید که قبل از فعالیت در هر پلتفرم یا سرویس جدیدی، خودتان تحقیق و بررسی‌های لازم را به عمل بیاورید. میهن بلاکچین بررسی‌های اولیه را انجام داده ولی مسئولیت استفاده از محتوای این مطلب را به کاربر واگذار کرده است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا