اخبار خارجی

قیمت اتریوم کماکان با موانع درگیر است + تحلیل تکنیکال قیمت ETH

اتریوم در حال تثبیت حمایت ۳۸۰۰ دلاری است و باید مقاومت خود را به بالای ۳۹۰۰ و ۳۹۵۰ دلار برساند تا بتواند در کوتاه مدت راه را برای ادامه روند صعودی خود هموار کند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از نیوز بی‌تی‌سی، قیمت اتریوم در حال حاضر بالاتر از ۳۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (در نمودار یک ساعته) معامله می‌شود. با توجه به نمودار زیر می‌توان متوجه شد که قیمت اتریوم، مثلث ایجاد شده با محدوده مقاومت ۳۸۲۰ دلار را به سمت بالا شکسته است. اگر این روند مقاومت ۳۹۰۰ دلاری را نیز از پیش روی بردارد می‌توان به ادامه روند صعودی امیدوار بود.

این مطلب تنها ترجمه منبع خبر است و توصیه خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در رمز ارزها نیست.

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم

اتریوم روند افزایشی جدیدی را در محدوده مقاومت ۳۷۵۰ دلاری آغاز کرده است. رمز ارز ETH پس از شکستن مقاومت ۳۸۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته، به سرعت رشد خود افزود. قیمت اتر همچنین به بیش از ۳۸۸۰ دلار افزایش یافت اما به بالاتر از ۳۹۲۰ دلار نرسید. بالاترین قیمت در حدود ۳۹۰۰ دلار بود و اتر هم اکنون در حال تثبیت قیمت خود است.

شکست قیمتی دیگری هم زیر سطح ۳۸۵۰ دلاری اتفاق افتاد. قیمت ETH زیر سطح ۲۳.۶٪ فیبوناچی اصلاحی در روند صعودی از ۳،۷۴۲ دلار تا ۳،۹۰۰ دلار معامله میشد.

اتریوم هم اکنون با قیمت ۳۸۶۱ دلار و بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته (SMA) معامله می‌شود. اولین مقاومت نیز در نزدیکی ۳۸۸۰ دلار شکل گرفته است. مقاومت اصلی بعدی ۳۹۰۰ دلار است که اگر قیمت از این سطح عبور کند، ممکن است رالی صعودی جدیدی آغاز شود.

نمودار کندل قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم، تایم‌فریم ۱ ساعت

مقاومت کلیدی بعدی در حوالی ۳،۹۲۰ دلار است. عبور از این مقاومت شانس عبور از ۴۰۰۰ دلار را به میزان بالایی افزایش می‌دهد. اگر چنین اتفاقی بیفتد قیمت احتمالا به ۴۱۲۰ دلار نیز برسد.

اگر اتریوم نتواند مقاومت ۳۸۸۰ و ۳۹۰۰ دلاری را بشکند، احتمالا روند نزولی خود را در پیش بگیرد. در این صورت حمایت اولیه در نزدیکی ۳۸۲۰ دلار خواهد بود.

سطح ۵۰٪ فیبوناچی اصلاحی در روند صعودی از قیمت ۳۷۴۲ دلار تا ۳۹۰۰ دلار در نزدیکی ۳،۸۲۰ دلار قرار دارد. هرگونه حرکت رو به پایین می‌تواند قیمت را به سمت حمایت ۳۷۸۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته نزدیک کند. در این صورت حمایت اصلی بعدی در نزیدکی ۳۷۵۰ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین را در اینجا مطالعه کنید

شاخص‌های تکنیکال

اندیکاتور MACD ساعتی: برای جفت ارز ETH/USD در حال کاهش سرعت در ناحیه گاوی (صعودی) است.

شاخص RSI ساعتی: برای جفت ارز ETH/USD بالای سطح ۵۰ قرار دارد.

سطح حمایت کلیدی: ۳۸۲۰ دلار

سطح مقاومت کلیدی: ۳۹۰۰ دلار

پیش‌بینی شما از روند قیمت اتریوم چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع
newsbtc

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا