مقالات عمومیویدیو

هر هفته با آنتونی؛ آیا خرید بیت کوین سرمایه‌گذاری خوبی است؟

در مقاله های هر هفته با آنتونی، سعی می کنیم ویدیوهایی از آندرس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) را منتشر کنیم تا دانش و آگاهی افراد را در مورد بیت کوین و حوزه ارزهای دیجیتال بالا ببریم. در این قسمت، آنتونی به سوالی درباره درست بودن یا نبودن سرمایه‌گذاری روی بیت کوین پاسخ می‌دهد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

 

این روزها آوازه بیت کوین بین بخش زیادی از مردم تمام دنیا پیچیده و یکی از اولین سوالاتی که به گوش می‌خورد درباره درستی سرمایه‌گذاری روی بیت کوین است. روند افزایشی قیمت بیت کوین طی سالهای اخیر باعث ایجاد این تفکر شده که این روند حتما همینطور ادامه خواهد داشت پس سرمایه‌گذاری بر روی این ارز دیجیتال محبوب کار عاقلانه‌ای محسوب می‌شود. ولی حقیقت این است که این افزایش قیمت در هیچ دوره‌ای ثابت نبوده و بیت کوین در طول زمان، افت قیمت‌های وحشتناکی را هم به خود دیده و افراد زیادی از این مسئله متضرر شده‌اند.

باید همواره در نظر داشت که تکنولوژی بلاک چین و دنیای ارزهای دیجتال هنوز در مراحل اولیه خود به سر می‌برند و سرمایه‌گذاری بر روی آنها ریسک بسیار زیادی به همراه دارد. اگر تصمیم به سرمایه‌گذاری در این حوزه پر رمز و راز گرفتید، هوشمندانه است که تنها بخشی از سرمایه خود را وارد این حوزه کنید که در صورت از دست دادن آن روند عادی زندگیتان مختل نشود.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا