اخبار خارجی

همه باید یک درصد از دارایی خود را به بیت کوین اختصاص دهند!

چاماث پالیهاپیتیا (Chamath Palihapitiya) رییس شرکت فضایی Virgin Galactic و موسس شرکت سرمایه گذاری Social Capital گفته است که تمام افراد باید یک درصد دارایی خود را به صورت بیت کوین در اختیار داشته باشند.
وی طی مصاحبه ای با CNBC گفت بزرگترین ارز دیجیتال جهان یک دارایی امن خارق العاده است. او افزود که بیت کوین کاملا با جهان و نحوه کار آن متفاوت است.
پالیهاپیتیا که از مدیران اجرایی سابق فیسبوک نیز می‌باشد، مدت هاست که از حامیان و طرفداران بیت کوین است. به نظر او، بیت کوین نوعی بیمه در زمان های بحران است.
وی گفته است:

شما مدت ها به جمع آوری و انباشت وضعیت و جایگاهی اقدام می‌کنید و هیچگاه به آن نگاه نمی‌کنید و امیدوارید که زمان استفاده از این بیمه سر نرسد. اما اگر زمان آن برسد به خوبی از شما محافظت خواهد کرد.

اوایل هفته جاری، وارن بافت گفته بود که ارزهای دیجیتال هیچ ارزشی ندارند. پالیهاپیتیا با این نظر مخالف بوده و گفته است که بافت کاملا در این زمینه اشتباه می‌کند و از قافله عقب است.
اگرچه این دو سرمایه گذار میلیاردر نظرات مختلفی درباره بیت کوین دارند اما پالیهاپیتیا گفته است که بافت یک فرد استثنایی است. من از تعاملات دور و نزدیکی که با او داشته ام نکات بسیار زیادی یاد گرفته ام.

منبع
theblockcrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا