اطلاعیه‌ها

سرویس مقایسه قیمت ارز دیجیتال در صرافی های ایرانی رونمایی شد !

فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال بسیار گسترده است و شما می توانید با توجه به علاقه خود در شاخه های متفاوتی فعالیت کنید. یکی از شاخه هایی که توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است در بخش سرمایه گذاری و ترید بیت کوین و ارزهای دیجیتال است. هنگامی که قصد سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال دارید و یا در حوزه ارز دیجیتال ترید می کنید، نه تنها به دانش و علم معامله نیاز دارید بلکه باید ابزار مورد نیاز برای این کار را داشته باشید. یکی از نیازهای روزانه در این کار، بررسی قیمت ارز دیجیتال است. سایت های زیادی وجود دارند که قیمت لحظه ای ارز دیجیتال را اعلام می کنند. اما این سایت ها معمولا منابع خارجی را نشان می دهد و برای کاربران ایرانی که در این حوزه فعال هستند در واقع منبعی وجود ندارد که قیمت ارزهای دیجیتال در صرافی های ایرانی را مقایسه یا اعلام کند و آنها هر بار باید برای آگاهی از قیمت ارزهای دیجیتال در صرافی ها به هر سایت جداگانه سر بزنند و یا برای خرید مناسب از هر صرافی زمان زیادی را صرف کنند تا قیمت ارزهای دیجیتال را با هم مقایسه کنند و خرید یا فروش ارز دیجیتال خود را با بهترین قیمت انجام دهند.

از آنجایی که اکثر صرافی های خارجی کاربران ایرانی را مسدود کرده اند و اجازه فعالیت در این پلتفرم ها را نمی دهند، استفاده از صرافی های داخلی معتبر یک گزینه مناسب برای کاربران است. اما برای کاربران ایرانی که در حوزه رمزارزها فعالیت می کنند، همواره این سوال مطرح است که کدام صرافی برای خرید و فروش ارز دیجیتال بهتر است و یا اینکه کاربران همیشه این سوال را می پرسند، کدام صرافی ایرانی به صرفه ترین قیمت برای خرید کریپتو و کدام صرافی بهترین قیمت فروش ارز دیجیتال را دارد؟

تیم میهن بلاکچین سرویس جدیدی را عرضه کرده است تا در جهت رفع این نیاز کاربران قدم بردارد. این سرویس به مقایسه قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی های ایرانی می پردازد.

در ویدیو زیر توضیحات جامعی در خصوص سرویس مقایسه قیمت ارز دیجیتال صرافی های ایرانی داده شده است:

با مشاهده ویدیو بالا با نحوه کار سرویس مقایسه قیمت ارز دیجیتال در صرافی های ایرانی آشنا می شوید و با مراجعه به لینک زیر می توانید از این سرویس استفاده کنید:

امکانات سرویس مقایسه قیمت ارز دیجیتال صرافی های ایرانی

این سرویس جدید که توسط تیم میهن بلاکچین عرضه شده است بهترین قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال میان صرافی های داخلی را اعلام می کند. صفحه مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی ها که جدیدا عرضه شده است امکانات زیر را فراهم می کند:

  • بررسی قیمت خرید و فروش هر صرافی
  • بررسی بهترین قیمت خرید صرافی
  • بررسی بهترین قیمت فروش صرافی
  • دسترسی راحت به لینک هر صرافی

قیمت ها در این سرویس در هر یک ثانیه رفرش می شوند و قیمت جدید هر صرافی در این صفحه تعبیه می شود. قیمت هر ارز دیجیتال بر اساس آخرین قیمتی است که هر صرافی در پلتفرم خود اعلام می کند. شما به راحتی می توانید با یک کلیک از بهترین قیمت ها مطلع شوید و با کلیک بر روی دکمه “معامله” که در روبروی هر صرافی قرار دارد و در عکس بالا مشاهده می کنید، وارد سایت صرافی شوید. همچنین می توانید قیمت ها را یا براساس بهترین قیمت خرید و یا بهترین قیمت فروش مرتب سازی کنید. در واقع هر چیزی که کاربر به هنگام مقایسه قیمت ارز دیحیتال صرافی های ایرانی نیاز داشته باشد را به همراه دارد.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا