اطلاعیه صرافی

اطلاعیه صرافی‌های رمزارز در خصوص پشتیبانی از لونا جدید؛ چهارشنبه ۴ خرداد

با توجه به راه‌اندازی شبکه ترا ۲.۰ در روزهای آینده، بسیاری از کاربران ایرانی که از قبل از سقوط ترا، رمز ارز LUNA و UST داشته‌اند، در خصوص لیست شدن LUNA جدید در صرافی‌ها و تبدیل لونا قدیم به جدید، یا دریافت ایردراپ آن در صرافی‌ها سوال دارند. میهن بلاکچین در روزهای یکشنبه و چهارشنبه در هر هفته، اطلاعیه‌های صرافی‌های ارز دیجیتال را در قالب یک پست منتشر می‌کند. امروز چهارشنبه ۴ خرداد ماه، اطلاعیه‌های مرتبط با اکسچنج‌ها در خصوص پذیرش شبکه جدید ترا، لیست کردن رمزارز LUNA یا برنامه‌های احتمالی دیگر صرافی‌ها در مورد توزیع و ایردراپ لونا جدید را در این مطلب به اشتراک می‌گذاریم.

همچنین اگر در اطلاعیه‌های زیر، نام صرافی که از آن استفاده می‌کنید وجود ندارد، می‌توانید در بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید تا در صورت به‌روزرسانی این پست، اطلاعیه‌های آن صرافی نیز پیگیری شود. در ادامه مطلب، اعلان‌ها و اطلاعیه‌های دیگر از صرافی‌ها نیز در بخش‌های جداگانه قرار گرفته است. اخبار مرتبط با شبکه جدید Terra را می‌توانید در خبر «رصد اخبار اکوسیستم ترا» مطالعه نمایید.

[به‌روزرسانی جمعه ۱۲:۰۰] بر اساس اطلاعیه جدید تیم ترا در توییتر، راه‌اندازی شبکه ترا ۲ به روز ۲۸ می ساعت ۶ به وقت جهانی (۷ خرداد ساعت ۱۰:۳۰ به وقت تهران) موکول شده است. از این رو برنامه‌های این تیم در همان تاریخ اجرا می‌شود.

پشتیبانی از ایردراپ لونا لزوما به معنی بازگشت قیمت، جبران خسارت، پشتیبانی از شبکه ترا ۲ و رمزارز جدید LUNA نیست و ممکن است مشکلات مختلفی در این مسیر به وجود بیاید. انتشار این مطلب صرفا جهت اطلاع رسانی است و توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش، شرکت در دریافت ایردراپ و یا سرمایه‌گذاری در لونا نیست.

صرافی بیت پین

 • صرافی ایرانی بیت پین در اطلاعیه‌ای اعلام کرد با توجه به اعلام شبکه ترا در خصوص آپدیت رمزارز لونا به نسخه ۲ و احتمال تغییرات در اسمارت کانترکت (قرارداد هوشمند) کوین‌ اصلی این شبکه، به منظور انجام عملیات انتقال و همچنین محافظت از دارایی شما کاربران عزیز؛ خرید، فروش، واریز و برداشت ارز لونا از امروز، ۵ خرداد ماه، غیرفعال می‌شود.
 • بعد از پایان عملیات به‌روزرسانی و پایداری شبکه، معاملات، واریز و برداشت ارز لونا دوباره فعال خواهد شد.

[به‌روزرسانی سه‌شنبه ۱۰ خرداد ۱۷:۰۰] صرافی بیت پین در اطلاعیه‌ای که در کانال تلگرام خود منتشر کرده است اعلام کرد بیت پین ایردراپ لونا را دریافت کرده است و به زودی محاسبات کاربران را انجام خواهد داد. همچنین پس از تکمیل ایردراپ، بازار لونا کلاسیک و لونا جدید دوباره باز شده و معاملات آن امکان‌پذیر می‌شود.

صرافی رمزینکس

[به‌روز رسانی پنجشنبه ۲۱:۰۰] صرافی رمزینکس در کانال اطلاع رسانی خود اعلام کرد:

 • بازار معاملاتی و همچنین واریز و برداشت لونا از ساعت ۲۳:۳۰ امشب (۵ خرداد ۱۴۰۱) تا اطلاع ثانوی (پایدار شدن شبکه) متوقف خواهد شد. در صورت نیاز به انتقال و یا معامله لونا لطفا تا قبل از ساعت ۲۳:۳۰ امشب اقدام نمایید.
 • با توجه به تغییر نام لونا به «لونا کلاسیک» بازار معاملاتی جدیدی به نام «لونا کلاسیک» ایجاد شده و پس از بازگشایی مجدد بازار، قابل معامله خواهد شد. همچنین توکن های لونا کاربران به «لونا کلاسیک» تبدیل خواهد شد. جزییات بعدی در اطلاعیه‌های آتی اعلام خواهد شد.

[به‌روزرسانی یکشنبه ۱۷:۰۰] صرافی رمزینکس اعلام کرد از ایردراپ لونا جدید پشتیبانی می‌کند. توکن‌های لونای جدید با توجه به اسنپ‌شات گرفته شده از موجودی کاربران در ساعت ۰۰:۰۰ روز ۶ خرداد ۱۴۰۱ به زودی به کیف پول کاربران اضافه خواهد شد.

صرافی تبدیل

[به‌روز رسانی پنجشنبه ۲۱:۰۰] صرافی تبدیل در کانال اطلاع رسانی خود اعلام کرد:

 • بنا بر اعلام شبکه ترا در خصوص آپدیت رمزارز لونا به نسخه ۲، به منظور انجام عملیات انتقال و همچنین محافظت از دارایی شما؛ خرید، فروش، واریز و برداشت ارز لونا از امروز، ۵ خرداد ماه، غیرفعال می‌شود.
 • این بروز رسانی به مدت ۵ روز طول می‌کشد و پس از آن دو نماد لونا (قدیم) کلاسیک و لونای جدید بازگشایی می‌شوند. ایردراپ لونا جدید نیز طبق اعلام تیم لونا بر اساس برنامه‌ی ارائه شده انجام می‌پذیرد.

صرافی اوکی اکسچنج

[به‌روز رسانی پنجشنبه ۲۱:۰۰] اوکی اکسچنج اعلام کرد علی‌رغم تمایل اوکی اکسچنج به پشتیبانی از این ایردراپ به دلیل عدم همکاری تیم #LUNA و نیز پیچیدگی مدل ایردراپ امکان توزیع توکن ها جدید از طریق اوکی اکسچنج میسر نیست؛ برای دریافت ایردراپ توکن های جدید LUNA، توکن‌های لونا و UST خود را به کیف پول ترا (Terra Station Wallet) برداشت بزنید. این صرافی گفت کیف پول پیشنهادی ما، کیف پول اصلی #لونا یعنی Terra Station Wallet است و تراست ولت را برای دریافت این ایردراپ مناسب نمی‌دانیم. لازم به ذکر است خرید، فروش، واریز و برداشت لونا از امروز ساعت ۱۹:۳۰ به دلیل تغییرات شبکه اصلی و حفظ دارایی مشتریان بسته می‌شود و تا اطلاع ثانویه امکان خرید، فروش، واریز و برداشت این رمز از میسر نیست.

[به‌روزرسانی یکشنبه ۱۷:۰۰] اکی اکسچنج اعلام کرد رمز ارز لونا قدیمی کاربران به لونا کلاسیک تغییر نام پیدا کرده است و هم اکنون با نماد LUNC خرید و فروش و واریز و برداشت آن فعال شده است. همچنین رمز ارز UST قدیمی به UST Classic تغییر نام پیدا کرده است و هم اکنون با نماد USTC خرید و فروش و واریز و برداشت آن در دسترس کاربران است.

صرافی کوکوین

[به‌روزرسانی]: صرافی کوکوین اعلام کرد واریز و برداشت لونا و UST با استاندارد ERC20 به حالت تعلیق درآمده است. کوکوین در خصوص ایردراپ LUNA به هولدرهای این رمزارز در صرافی، در حال مذاکره و بررسی جزییات فنی کار با تیم ترا است. این صرافی از کاربران خواست تا اطلاعیه‌های بعدی را دنبال نمایند.

 • [به‌روزرسانی پنجشنبه ۱۳:۰۰] صرافی کوکوین درخصوص توزیع لونا جدید به کاربرانی که در این صرافی LUNA و UST داشته‌اند عنوان کرد:
 • از موجودی لونا و استیبل کوین ترا (UST) کاربران در صرافی کوکوین، در بلاک‌های ۷٬۵۴۴٬۹۱۰ و ۷٬۷۹۰٬۰۰۰ مصادف با ۱۷ اردیبهشت (قبل از حمله) ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران، و ۶ خرداد (پس از حمله) ساعت ۰۰:۳۰ بامداد به وقت تهران (۱۷:۵۹ روز ۲۶ می به وقت جهانی) اسنپ شات گرفته می‌شود.
 • ترا (LUNA) به ترا کلاسیک (LUNC) تغییر می‌کند.
 • استیبل کوین ترا (UST) به USTC تغییر می‌کند.
 • واریز و برداشت لونا و UST قدیمی ساعت ۱۴:۰۰ به وقت تهران متوقف می‌شود.
 • اطلاعیه‌های بعدی به زودی منتشر می‌شود.
 • [به‌روزرسانی شنبه ۱۶:۳۰] صرافی کوکوین مرحله اول ایردراپ لونای جدید را تکمیل کرد. به هولدرهای لونا کلاسیک (LUNC) (توکن قدیمی لونا) و USTC (توکن UST سابق) توکن لونای جدید به نسبت زیر تعلق گرفته است:
 • نسبت لونا کلاسیک (LUNC) (توکن قدیمی لونا) قبل از حمله به لونا جدید: ۱ به ۱.۰۳۴۷۳۵۰۷۱
 • نسبت لونا کلاسیک (LUNC) (توکن قدیمی لونا) پس از حمله به لونا جدید: ۱ به ۰.۰۰۰۰۱۵۳۰۷۹۲۷
 • نسبت لونا کلاسیک (USTC) (توکن UST سابق) پس از حمله به لونا جدید: ۱ به ۰.۰۲۳۵۴۸۰۰۰۸۴
 • معاملات لونا جدید از ساعت ۳:۳۰ بعد از ظهر شنبه (۲۸ می) به وقت تهران در صرافی کوکوین آغاز شده است و قیمت لونا جدید در زمان نگارش خبر در این صرافی ۶.۸۴ دلار است.

صرافی کوینکس

[به‌روزرسانی پنجشنبه ۱۳:۴۵] صرافی کوینکس درخصوص توزیع لونا جدید به کاربرانی که در این صرافی LUNA و UST داشته‌اند عنوان کرد:

 • واریز و برداشت LUNA و UST به حالت تعلیق درآمده است و بازارهای LUNA/USDT و UST/USDT از ساعت ۱۴:۳۰ به وقت تهران به حالت تعلیق درمی‌آیند.
 • کوینکس از تغییر نام رمزارزهای ذکر شده به LUNC و USTC پشتیبانی می‌کند.
 • کوینکس از ایردراپ توکن‌های دریافتی به کاربران واجد شرایط پشتیبانی می‌کند. با این حال با توجه محدودیت‌های قوانین ایردراپ و سختی پیاده‌سازی آن، زمان اسنپ شات و مقدار توکن توزیع شده و زمان تخصیص آن به کاربران ممکن است تغییر کند. جزییات بیشتر در اطلاعیه‌های بعدی کوینکس اعلام می‌شود.

[به‌روزرسانی شنبه ۲۰:۰۰] صرافی کوینکس اعلام کرد از مهاجرت لونا پشتیبانی می‌کند و سرویس معامله لونا قدیمی و UST را به حالت تعلیق در می‌آورد. ایردراپ لونا جدید برای کاربران واجد شرایط این صرافی انجام شده است.

 • این صرافی تذکر داد که مطابق با ایردراپ لونا در باقی صرافی‌ها، مینیمم مقدار لونا و UST برای هلدرها، برای شرکت داده شدن در ایردراپ به قرار زیر است:
 • حداقل مقدار هولدینگ لونا کلاسیک (LUNC) (توکن قدیمی لونا) قبل از حمله برای شرکت داده شدن در ایردراپ: ۱ LUNA
 • حداقل مقدار هولدینگ لونا کلاسیک (LUNC) (توکن قدیمی لونا) پس از حمله برای شرکت داده شدن در ایردراپ: ۱۰۰٬۰۰۰ LUNA
 • حداقل مقدار هولدینگ (USTC) (توکن UST سابق) پس از حمله برای شرکت داده شدن در ایردراپ: ۱۰۰ UST
 • این صرافی همچنین اعلام کرد:
 • واریز و برداشت لونای جدید از ساعت ۴:۳۰ بعد از ظهر شنبه (۲۸ می) به وقت تهران فعال شده است.
 • این جفت‌های معاملاتی به صرافی کوینکس اضافه شده‌اند: LUNA/USDT, LUNC/USDT, USTC/USDT
 • نحوه راه‌اندازی این جفت‌های معاملاتی از طریق فراخوان به مزایده است.
 • معاملات این جفت‌ها از ساعت ۵:۱۰ بعد از ظهر شنبه (۲۸ می) به وقت تهران فعال شده است.

صرافی اوکی اکس

صرافی OKX از ایردراپ لونا پشتیبانی می‌کند.

 • [به‌روز رسانی پنجشنبه ۲۱:۰۰] صرافی اوکی اکس اعلام کرد از موجودی حساب کاربران در تاریخ ۷ می و ۲۷ می اسنپ شات گرفته و توکن‌های LUNA جدید به نسبت کاربران این صرافی بین آنان ایردراپ می‌شود. همچنین واریز و برداشت لونا موقتا به حالت تعلیق درآمده است. معاملات رمزارز لونا جدید براساس قوانین این صرافی بررسی می‌شود و در اطلاعیه‌های بعدی اطلاع رسانی می‌شود.
 • [به‌روزرسانی شنبه ۱۶:۳۰] صرافی OKX از ساعت ۲:۳۰ بعد از ظهر شنبه (۲۸ می) به وقت تهران معامله رمزارز LUNA جدید را آغاز کرده است. قیمت LUNA جدید در این صرافی در زمان نگارش خبر ۶.۸۷ دلار است.

صرافی هات بیت

صرافی هات بیت از ایردراپ لونا جدید و شبکه جدید ترا ۲ پشتیبانی می‌کند.

[به‌روز رسانی پنجشنبه ۲۱:۰۰] صرافی هات بیت واریز و برداشت رمزارزهای LUNA و UST را به حالت تعلیق درآورده است. همچنین بازارهای معاملاتی این ۲ رمزارز بسته شده است. برنامه اسنپ شات این صرافی مطابق برنامه تیم ترا انجام خواهد شد و براساس موجودی کاربران بین آنان توزیع می‌شود. از آنجا که لونا و UST روی شبکه‌های مختلفی وجود دارند، ایردراپ این شبکه ها در اطلاعیه‌های بعدی منتشر خواهد شد.

صرافی Bybit

تعلیق واریز و برداشت و انتقال LUNA و UST و تغییر نام آن‌ها

 • جزییات: واریز، برداشت و انتقال LUNA و UST در ساعت ۶:۳۰ بعد از ظهر چهارشنبه ۴ خرداد به وقت تهران، به حالت تعلیق در خواهد آمد. همچنین Bybit در ساعت ۱۰:۳۰ صبح پنجشنبه ۵ خرداد به وقت تهران، نام توکن‌ LUNA را به LUNC و نام توکن‌ UST را به USTC تغییر می‌دهد.
 • کلیه خدمات مربوط به قراردادهای معکوس LUNAUSD که هفته گذشته دیلیست شده بود، به زودی ملغی می‌شود. همچنین موجودی LUNA حساب مشتقات کاربران در ساعت ۱۲:۳۰ جمعه ۲۷ می (۶ خرداد) به طور خودکار به حساب Spot آن‌ها منتقل می‌شود.

[به‌روزرسانی پنجشنبه ۱۳:۰۰] بای بیت اعلام کرد بازارهای LUNC/USDT, LUNC/USDC ،USTC/USDT در بازار اسپات این صرافی لیست شدند.

صرافی FTX

تعلیق واریز UST از طریق شبکه ERC20

 • جزییات: در ساعت ۶:۳۰ بعد از ظهر چهارشنبه به وقت تهران، صرافی FTX واریز UST از طریق شبکه ERC-20 را غیرفعال می‌کند. واریز UST از طریق شبکه ERC-20 پس از این زمان بی اثر است و به حساب کاربر اضافه نخواهد شد. واریز و برداشت از طریق Terra به قوت خود باقی است و از این تغییرات متاثر نمی‌شود.
 • [به‌روزرسانی پنجشنبه ۱۳:۰۰] بازارهای لونا و UST روز پنجشنبه ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران متوقف می‌شوند و واریز و برداشت C2X, ANC, UST, LUNA به حالت تعلیق درمی‌آید. صرافی ftx از ایردراپ لونا جدید به کاربرانی که در زمان اسنپ شات در این صرافی موجودی داشته‌اند پشتیبانی می‌کند و جزییات آنها در اطلاعیه‌های بعدی منتشر می‌شود.

صرافی گیت

صرافی گیت از شبکه ترا ۲ و مهاجرت و ایردراپ LUNA پشتیبانی می‌کند.

 • [به‌روزرسانی پنجشنبه ۱۳:۰۰] صرافی گیت تمامی بازارهای LUNA و UST را بسته و سرویس‌های مارجین، تریدینگ و لندینگ مرتبط با این رمزارزها را به حالت تعلیق در آورده است. صرافی Gate.io پس از دریافت ایردراپ لونا جدید، آن را بین کاربران واجد شرایط توزیع می‌کند. البته با توجه به محدودیت‌های گیت، زمان و مقدار ایردراپ لونا جدید متناسب با آن تنظیم می‌شود. فعلا زمان اسنپ شات صرافی گیت از موجودی حساب کاربران مشخص نشده است.
 • [به‌روزرسانی شنبه ۱۶:۳۰] صرافی گیت معاملات رمزارز LUNA جدید را از ساعت ۲ بعد از ظهر شنبه (۲۸ می) به وقت تهران آغاز کرده است. در زمان نگارش خبر قیمت لونا جدید در صرافی گیت ۶.۳۴ دلار (حدود نیم دلار ارزانتر از کوکوین و سایر صرافی‌ها) است.

هوبی گلوبال

صرافی HuobiGlobal با انتشار توییتی اعلام کرد که از روز جمعه ۶ خرداد ماه، از عرضه رمزارز LUNA 2.0 پشتیبانی خواهد کرد.

صرافی بایننس

جبران خسارت هولدرهای لونا در صرافی بایننس

 • جزییات: صرافی بایننس اعلام کرد در ارتباط نزدیک با تیم توسعه دهنده ترا در مورد طرح بازیابی است و در تلاش است بهترین درمان ممکن را به کاربران آسیب دیده بایننس ارائه دهد و در اطلاعیه‌های بعدی کاربران را در جریان جزییات قرار خواهد داد. در صورت انتشار بیانیه جدید، جزییات آن در همین مطلب اعلام خواهد شد.
 • [به‌روز رسانی پنجشنبه ۲۱:۰۰] واریز و برداشت لونا و UST قدیمی به حالت تعلیق درآمده است. واریز و برداشت لونا کلاسیک(LUNC) و UST و معاملات LUNC/BUSD و USTC/BUSD از ۳۰ می (۹ خرداد) آغاز خواهد شد. ایردراپ لونا جدید LUNA بر اساس اطلاعیه تیم ترا و به نسبت موجودی کاربران در زمان اسنپ شات بین آنان توزیع می‌گردد.

اطلاعیه صرافی‌های دیگر در خصوص لونا

 • یکی از خبرگزاری‌های کره‌جنوبی ساعاتی قبل خبری را منتشر کرد که در آن اعلام شده بود که دو کوان از ۵ صرافی‌ بزرگ این کشور شامل (Upbit, Bithumb, Coinone, Korbit, Gopax) خواسته است تا توکن شبکه جدید را لیست کنند. این خبر در توییتی از سمت دو کوان تکذیب شد.
 • همچنین صرافی HitBTC اعلام کرد در تاریخ ۲۷ می (جمعه ۶ خرداد) توکن بلاکچین جدید ترا (LUNA) در صرافی HitBTC در دسترس خواهد بود و زنجیره قدیمی ترا به ترا کلاسیک با توکن (LUNC) تغییر نام خواهد داد.
 • [به‌روز رسانی ۲۰:۰۵ چهارشنبه] دو کوان بنیان‌گذار شبکه ترا در پاسخ به کاربری که در توییتر پرسیده بود کدام صرافی‌ها از شبکه جدید پشتیبانی می‌کنند نوشته است اکسچنج‌ها جداگانه پشتیبانی خود را اعلام می‌کنند و ما کنترلی بر تصمیم‌گیری آنان نداریم.
 • صرافی Crypto.com از ایردراپ لونا جدید پشتیبانی می‌کند. این ایردراپ به هولدرهای LUNA براساس نسبت موجودی کاربران در زمان اسنپ شات توزیع می‌گردد.
با توجه به عرضه شبکه جدید ترا، ابهاماتی در خصوص لونا موجود در کیف پول‌ها و صرافی‌ها و نحوه توزیع توکن‌های جدید وجود دارد. توصیه می‌شود برای اطلاع از وضعیت دارایی خود، اطلاعیه‌های صرافی‌ها را از سایت اصلی و یا شبکه‌های اجتماعی اصلی اکسچنج‌ها با دقت پیگیری نمایید.

صرافی کوینکس

تعلیق کوتاه مدت تمام معاملات اسپات، مارجین و فیوچرز

 • جزییات: صرافی کوینکس اعلام کرد سیستم معاملاتی خود را در ساعت ۱ بعد از ظهر پنچ‌شنبه ۵ خرداد به وقت تهران به‌روزرسانی می‌کند. در نتیجه این به‌روزرسانی تمام معاملات اسپات، مارجین، فیوچرز و همچنین سرویس سواپ حدود ۵ دقیقه متوقف خواهد شد.

صرافی هات بیت

احراز هویت در صرافی هات‌بیت

 • جزییات: صرافی هات‌بیت از ابتدای سال ۲۰۲۲ سیستم KYC (احراز هویت) خود را راه‌اندازی کرد. این صرافی اخیرا در اطلاعیه‌ای تاکید کرده است که سقف برداشت روزانه برای کاربرانی که بعد از ۱ فوریه ۲۰۲۲ (۱۲ بهمن ۱۴۰۰) ثبت‌نام کرده‌اند و احراز هویت انجام نداده‌اند، به ۱۰ BTC محدود می‌شود. همچنین کاربرانی که قبل از این تاریخ ثبت نام کرده بودند، تا اطلاع ثانوی تحت تاثیر قانون جدید نخواهند بود.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی تبدیل

تبدیل بیبی‌ دوج هدیه می‌دهد

 • جزییات: کاربران با ثبت‌نام و احراز هویت در تبدیل، ۴۰۰ میلیون بیبی‌دوج، هدیه دریافت می‌کنند. همچنین با دعوتِ هر یک از دوستان خود به تبدیل، می‌توانند ۶۰۰ میلیون بیبی‌دوج هدیه بگیرند.

صرافی او ام پی فینکس

تورنمنت ترید در ompfinex

 • جزییات: صرافی او ام پی فینکس در تاریخ بیست و هشتم هر ماه، به کاربرانی که در ماه گذشته بیشترین سود را در معاملات خود کسب کرده‌اند هدیه می‌دهد. به نفر اول یک آیفون ۱۳، نفر دوم یک اپل واچ و به نفر سوم یک ایرپاد تعلق می‌گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید.

سایر اطلاعیه‌های صرافی Binance

به‌روز رسانی شبکه کاوا

 • جزییات: بایننس از آپدیت شبکه کاوا (KAVA) پشتیبانی خواهد کرد. به‌روزرسانی شبکه کاوا در ارتفاع بلاک ۱٬۶۱۰٬۴۷۱ و حدود ۷:۳۰ بعد از ظهر چهارشنبه ۴ خرداد به وقت تهران انجام خواهد شد. واریز و برداشت KAVA تقریبا از ۶:۳۰ بعد از ظهر به حالت تعلیق در خواهد آمد.

از دور خارج شدن آدرس‌های قدیمی شبکه کازموس (ATOM)

 • جزییات: بایننس زیرساخت کیف پول خود را ارتقا داده است و در نتیجه آن آدرس‌ و memo برای موجودی فعلی ATOM بازنشسته خواهد شد. کاربران برای دریافت آدرس و memo جدید، می‌توانند به حساب‌های بایننس خود از طریق اپلیکیشن یا وب سایت وارد شوند. کاربران تحت تاثیر این مویوضع، ایمیلی دریافت خواهند کرد که به آنها هشدار می‌دهد آدرس و memo جدیدی دریافت کنند و تا ۳۰ روز پس از دریافت ایمیل فرصت برای اقدام دارند. کاربرانی که ایمیلی دریافت نکرده‌اند ملزم به اقدام فوری نیستند.

صرافی پنکیک سواپ

اضافه شدن MIX به فارم و استخرهای صرافی پنکیک سواپ

توکن سوزی CAKE در صرافی پنکیک سواپ

 • جزییات: صرافی پنکیک سواپ در برنامه هفتگی سوزاندن توکن بومی خود، تعداد ۷٬۱۵۳٬۵۸۲ توکن CAKE معادل ۳۶ میلیون دلار را از چرخه خارج کرده است.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های خارجی ارز دیجیتال اضافه شده‌اند:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (SPOT)
رمزینکسXECبازار داخلی
کوکوین ACH
SCRT
STORE
ACH/USDT
SCRT/USDT
SCRT/BTC
STORE/USDT
STORE/ETH
هوبی PLA
TLOS
BRT
MESA
MCONTENT
OCT
AQT
PLA/USDT
TLOS/USDT
BRT/USDT
MESA/USDT
MCONTENT/USDT
OCT/USDT
AQT/USDT
کوینکس SFUND SFUND/USDT
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها

[به‌روزرسانی ۱۴۰۱.۶.۳]

 • عملکرد قیمت لونا جدید چگونه بود؟

قیمت لونا جدید پس از عرضه در اوائل خرداد در بعضی صرافی تا ۱۴.۲ دلار صعود کرد اما این افزایش قیمت نتیجه هیجانات زودگذر بود و مدت زیادی دوام نیاورد. مطابق داده‌های میهن بلاکچین قیمت لونا جدید در زمان آپدیت خبر، ۱.۷۳ دلار است.

منبع
میهن بلاکچین

کوشیار حیدری

علاقه‌مند به ریاضیات، موسیقی و بیت کوین. میتونم در قالب یه بیت کوین مکسی فشار خون هواداران اتریوم رو بالا ببرم اما در عین حال به برنامه نویسی اتریوم هم شدیدا علاقه‌ دارم. مهندسی برق خوندم و دکترای نفت رو بعد از آشنایی با کریپتو ول کردم. روز و شبم رو با زیر و رو کردن داده‌های مختلف و تلاش برای بیشتر کردن آگاهیم در مورد اقتصاد کلان، برنامه‌نویسی و تحلیل آنچین می‌گذرونم.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
163 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا