اطلاعیه صرافی

صرافی ارز دیجیتال اکسکوینو طرح «هولد کنید، پاداش بگیرید» را ارائه کرد

صرافی ارز دیجیتال اکسکوینو، یک طرح جدید استیکینگ برای کاربران خود درنظر گرفته است. کاربران اکسکوینو می‌توانند در این طرح، با نگهداری مقدار مشخصی از دارایی خود، در چهار طرح مختلف، پاداش ثابت سالانه دریافت کنند.

به گزارش میهن بلاکچین، در این طرح که «هولد کنید، پاداش بگیرید» نام دارد، کاربران اکسکوینو باید مبلغ مشخصی از هر رمزارز دلخواه را، به‌مدت ۳ ماه در حساب اکسکوینو خود سپرده‌گذاری کنند تا شامل دریافت پاداش شوند.

در بازه ۳ ماهه سپرده‌گذاری، می‌توانید با دارایی سپرده خود، انواع خرید، فروش، تبدیل و ترید را انجام دهید و درصورت کاهش سپرده اولیه، فرصت دارید تا سرمایه خود را به عدد اولیه ورودی برسانید و پاداش مشخص شده را از اکسکوینو دریافت کنید.

منبع: اکسکوینو

نحوه محاسبه پاداش در این طرح، به‌صورت سالانه است و واریز پاداش‌ها به‌صورت ماهانه انجام می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیش‌تر درمورد شرایط طرح استیکینگ اکسکوینو، ثبت‌نام و دریافت پاداش، به صفحه مخصوص «هولد کنید، پاداش بگیرید» وارد شوید.

منبع
میهن بلاکچین

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا