اخبار عمومی

هزینه ۶.۵ میلیون دلاری فانتوم برای حمایت از میم کوین‌ها

در رویداد اخیری که در سیدنی برگزار شد، مایکل کونگ (Michael Kong) مدیر عامل فانتوم، از یک ابتکار بلندپروازانه ۶.۵ میلیون دلاری برای متحول کردن بخش میم کوین‌ها رونمایی کرد. اعلام این خبر در رویداد میم گلوبال (MemeGlobal) در ۳۰ آوریل (۱۱ اردیبهشت) نشان‌دهنده اهمیت راه‌اندازی میم کوین‌ها به صورت ایمن‌تر و ساختارمندتر در صنعت کریپتو است.

به گزارش میهن بلاکچین، فانتوم جایزه ۱۰ میلیون دلاری را برای حمایت از تیم‌هایی که به دستورالعمل‌های دقیق بنیاد فانتوم عمل کرده و در پی راه‌اندازی میم کوین‌ها در استخرهای مشخص شده هستند، در نظر گرفته است.

هدف فانتوم: ایجاد محیط ایمن و منصفانه برای میم کوین‌ها

مدیر عامل فانتوم دیدگاه خود مبنی بر ایجاد پروژه موفق میم‌کوین‌ها که توزیع توکن را به صورت دموکراتیک تضمین می‌کند به اشتراک گذاشت. این امر نوسانات و دستکاری قیمت‌ را کاهش داده و باعث ایجاد عدالت در بازار می‌شود.

علاوه بر این، وی همچنین در مورد اهمیت استراتژیک این سرمایه‌گذاری‌ها برای جذب مشتری و رشد پروژه صحبت کرد.

کونگ قبلا تعهد خود را برای ایجاد یک محیط امن‌تر برای جوامع و سرمایه‌گذاران در فضای میم کوین بیان کرده بود. وی در یک پست وبلاگی به صورت مفصل از سازندگان دعوت کرد تا پروژه‌های جدید میم کوین خود را پیشنهاد کنند.

مدیر عامل فانتوم تضمین کرد همه پروژه‌ها عاری از محتوای توهین آمیز هستند و به افراد واقعی یا پروژه‌های قبلی اشاره نمی‌کنند.

چارچوب وی برای راه‌اندازی میم کوین، عدالت و امنیت است که از همان ابتدا مطرح شد. این بنیاد حدود ۸۵٪ از توکن‌های هر پروژه را در یک استخر نقدینگی فانتوم/توکن (LP) حفظ می‌کند. علاوه بر این، آنها را با قابلیت چند امضایی (Multisig)‌ که بسیار ایمن است مدیریت می‌کند.

ورود فانتوم به بازار سکه‌های میم به موقع انجام شده چرا که ابتکارات مشابهی باعث رشد قابل توجهی در سایر اکوسیستم‌های بلاکچینی مانند سولانا شده است. در ۱۵ آوریل (۲۷ فروردین)‌ سولانا شاهد افزایش فعالیت‌های صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) بود که حجم معاملات آن از مرز ۱ میلیارد دلار فراتر رفت. با این حال، عرصه میم کوین‌ها همچنان چالش‌های خاص خود را دارند. تاریخچه اخیر شبکه سولانا به عنوان یک علامت هشدار دهنده عمل می‌کند، زیرا رها شدن پروژه های میم کوین منجر به ضررهای مالی قابل توجهی برای سرمایه‌گذاران شد. گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد ۱۲ پروژه میم کوین مبتنی بر سولانا رها شده‌اند که منجر به زیان خیره‌کننده ۲۶.۷ میلیون دلاری شده است.

منبع
بی‌این کریپتو

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا