اخبار آلتکوین

ادغام ۳ توکن هوش مصنوعی OCEAN ،FET و AGIX در ۱۱ تیر ماه شروع خواهد شد

ادغام توکن‌های ASI که بسیاری مشتاقانه در انتظار آن هستند شامل فچ‌ای‌آی (FET)، سینگیولاریتی‌ نت(AGIX) و اوشن‌ پروتکل (OCEAN) قرار است چشم‌انداز توکن‌های هوش مصنوعی را تغییر دهد. Fetch AI جزییات کلیدی ادغام به توکن ASI را به اشتراک گذاشته است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، با افزایش پیش‌بینی‌ها، فچ‌ای‌آی اطلاعات مهمی را در مورد ادغام آتی که قرار است در اول جولای ۲۰۲۴ (۱۱ تیر) آغاز شود، فاش کرده است.

ادغام ۳ توکن هوش مصنوعی در توکن ASI در دو فاز

هدف اصلی ASI، ادغام این سه توکن در یک توکن واحد است که نویدبخش عصر جدیدی برای آرتیفیشال سوپر اینتلجنس (Artificial Superintelligence Alliance) است.

فاز اول و دوم ادغام ۳ توکن هوش مصنوعی
فاز اول و دوم ادغام ۳ توکن هوش مصنوعی؛ منبع: X

این ادغام در دو فاز مهم، با ادغام توکن‌های AGIX و OCEAN در فچ‌ای‌آی (FET) شروع می‌شود که در نهایت به ASI منتقل می‌شود. به گفته فچ‌ای‌آی:

در فاز اول، توکن‌های AGIX و OCEAN در FET ادغام می‌شوند و سپس به ASI منتقل می‌شوند.

در طول این مرحله، معاملات FET بدون وقفه باقی می‌ماند و فرآیند تغییر نام تجاری را در پلتفرم‌هایی مانند کوین‌مارکت‌کپ و کوین‌گکو اجرایی می‌سازد.

تغییر نام تجاری به طور رسمی در اول جولای ۲۰۲۴ (۱۱ تیر) آغاز می‌شود و به روز رسانی نام‌ها، لوگوی پروژه‌ها و بسته شدن واریز AGIX و OCEAN و حذف از فهرست صرافی‌ها اجرایی خواهد شد. واریز و معاملات FET بدون هیچ تغییری ادامه خواهد داشت و یک پلتفرم مهاجرت در برنامه غیرمتمرکز (dApp) سینگیولاریتی دائو (SingularityDAO) باز خواهد شد. این مرحله بر هماهنگ‌سازی با صرافی‌ها و جمع‌آوری داده‌ها برای اطمینان از انتقال منظم متمرکز خواهد بود. فچ‌ای‌آی بیان کرد:

نیازی به عجله نخواهد بود، زیرا تمرکز اولیه روی تدارکات برای تغییر نام تجاری است.

فاز دوم بر مشارکت جامعه و دیپلوی توکن‌های ASI متمرکز خواهد بود. در این مرحله، هولدرهایی که توکن‌های خود را در کیف پول‌های غیرحضانتی نگهداری می‌کنند، خواهند توانست توکن‌های ASI را در بلاکچین‌های مختلف دیپلوی کنند و این سه پروژه، قراردادهای مهاجرتی جدیدی را برای ارتقای فچ‌ای‌آی به ASI معرفی خواهند کرد. تاریخ‌های مهم شامل فاز اول، در اول جولای (۱۱ تیر) برای مهاجرت دو توکن OCEAN و AGIX به FET و تبدیل و عرضه نام تجاری ASI است. فاز دوم شامل راه‌اندازی توکن ASI و ادغام FET در ASI در نیمه جولای خواهد بود. نرخ تبدیل برای AGIX برابر با هر توکن به ازای ۰.۴۳۳۳۵۰ توکن ASI، هر توکن OCEAN برابر با ۰.۴۳۳۲۲۶ توکن ASI و هر FET برابر با ۱ توکن ASI خواهد بود.

احتیاط در مقابل کلاهبرداری در حین مهاجرت

مهاجرت از FET به ASI شامل دیپلوی کردن قراردادهای مهاجرتی جدید برای توکن‌های AGIX و OCEAN است که هنوز به FET تبدیل نشده‌اند و همچنین برای FET که مبتنی بر ماشین مجازی اتریوم (EVM) است، خواهد بود. تمام توکن‌های اصلی FET در طول ارتقاء شبکه اصلی Fetch AI به طور خودکار به ASI تبدیل می‌شوند. Fetch AI اعلام کرد:

قراردادهای مهاجرت برای سال‌ها باز خواهند بود.

و تضمین می‌کند که همه دارندگان توکن به‌طور دستی توکن‌های خود را تبدیل کنند، از جمله آن‌هایی که وجوهی در برنامه‌های مختلف به صورت قفل شده دارند. فچ‌ای‌آی بر اهمیت احتیاط در طول این انتقال تاکید دارد و در رابطه با کلاهبرداری‌های جعل هویت، لینک‌های جعلی و حساب‌های شبکه‌های اجتماعی تقلبی هشدار داده است.

موضع کوین‌بیس و پشتیبانی صرافی‌ها

کوین بیس در بیانیه ۲۶ ژوئن (۶ تیر) اعلام کرد که مهاجرت OCEAN و FET از طرف کاربران را تسهیل نمی‌کند.

در عوض، این صرافی قصد دارد تا اطلاع ثانوی به حمایت از معاملات برای هر کدام از توکن‌ها ادامه دهد و به کاربران این امکان را می‌دهد تا از طریق کیف پول‌های خودحضانتی، از جمله کیف پول کوین‌بیس، مهاجرت را انجام دهند. کوین بیس از معاملات AGIX پشتیبانی نمی‌کند و در آخرین بیانیه خود درمورد آن اظهار نظری نکرده است.

منبع: کوین بیس

فچ‌ای‌آی برنامه‌های گسترده‌تری را برای صرافی به منظور حمایت از این ادغام ارائه داده است. از اول جولای، صرافی‌های همکار واریزها و برداشت‌های AGIX و OCEAN را می‌بندند و به واریزها، برداشت‌ها و معاملات FET ادامه می‌دهند و در نهایت AGIX و OCEAN را از لیست خود حذف خواهند کرد. توکن ASI در اواسط جولای راه‌اندازی می‌شود و کاربران را قادر می‌سازد تا توکن‌هایی را که در اختیار دارند تبدیل کنند. در نهایت، صرافی‌ها بازارهای اسپات را از FET به ASI منتقل خواهند کرد.

چندین صرافی تقریبا از این جدول زمانی پیروی می‌کنند. بیت‌فینکس در ۲ جولای (۱۲ تیر) در دسترس بودن دو توکن مذکور را متوقف می‌کند، در حالی که هوبی، بیت‌گت، بایننس و کوکوین این کار را از اول جولای (۱۱ تیر) انجام می‌دهند. Crypto.com در ۲۸ ژوئن (۸ تیر) در دسترس بودن را متوقف می‌کند. صرافی‌های فوق، به استثنای کوکوین، قبلاً برنامه‌هایی را اعلام کرده‌اند و به طور خودکار این سه توکن را برای کاربران ادغام خواهند کرد، اما تاریخ دقیقی ارائه نکردند.

واکنش بازار به خبر نهایی ادغام

با این وجود، هر سه ارز دیجیتال مذکور که برای ادغام آماده شدند، قرمز رنگ باقی ماندند. قیمت FET با کاهش ۴.۱۸٪ در ۲۴ ساعت گذشته با ۱.۶۱ دلار رسیده است. علیرغم کاهش قیمت FET، حجم معاملاتی این توکن هوش مصنوعی با رشد ۳۳٪ به ۲۸۱.۷۸ میلیون دلار رسیده است.

نمودار قیمت FET - منبع: کوین مارکت کپ
نمودار قیمت FET – منبع: کوین مارکت کپ

از طرف دیگر، AGIX با کاهش ۴.۲۴٪ با قیمت ۰.۶۶۳۶ دلار در حال معامله است.

نمودار قیمت AGIX - منبع: کوین مارکت کپ
نمودار قیمت AGIX – منبع: کوین مارکت کپ

توکن OCEAN نیز ۴٪ در طی ۲۴ ساعت گذشته کاهش داشته است و حجم معاملاتی روزانه آن با ۸٪ کاهش به ۷۶.۷۳ میلیون دلار رسیده است.

نمودار قیمت OCEAN - منبع: کوین مارکت کپ
نمودار قیمت OCEAN – منبع: کوین مارکت کپ

منبع
کوین گیپکریپتو اسلیت

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا