اخبار آلتکوین

فاز ۱ ادغام ۳ توکن هوش مصنوعی AGIX ،FET و Ocean آغاز شد؛ واکنش بازار چه بود؟

بالاخره فاز نخست ادغام سه توکن هوش مصنوعی فچ‌ای‌آی (Fetch.ai)، سینگیولاریتی‌نت (SingularityNet) و اوشن پروتکل (Ocean Protocol) در قالب توکن سوپراینتلیجنس الاینس (Artificial Superintelligence Alliance) با نماد ASI آغاز شد. به دنبال این اتفاق، قیمت این سه توکن با رشد همراه شد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، همانطور که پیش از این نیز گزارش دادیم، سه پروژه FET، OCEAN و AGIX قرار است با یکدیگر ادغام شده و در قالب توکن ASI به بازار عرضه شوند. فرآیند ادغام این سه توکن امروز رسما آغاز شده و بسیاری از صرافی‌های داخلی و خارجی از آن پشتیبانی می‌کنند.

افزایش اعتماد بازار به اتحاد ASI

در فاز نخست ادغام، توکن‌های OCEAN و AGIX و به FET تبدیل خواهند شد. در این مرحله، واریز و برداشت این دو توکن در صرافی‌ها بسته می‌شود اما واریز، برداشت و معاملات توکن FET همچنان ادامه خواهد داشت. شایان ذکر است پورتال رسمی مربوط به مهاجرت این توکن‌ها در دائو پروژه سینگولاریتی‌نت (SingularityDAO) راه‌اندازی شده است.

تیم توسعه فچ ای‌آی اعلام کرد فاز نخست ادغام با هدف اطمینان از انتقال بدون مشکل، همکاری صرافی‌ها و پلتفرم‌های جمع‌آوری داده انجام می‌شود. همچنین این تیم از هولدرهای توکن‌های مذکور درخواست کرد تا بدون عجله کار خود را انجام دهند و اطمینان داد به منظور جلوگیری از هرگونه اختلال، این فرآیند را به دقت مدیریت خواهد کرد.

توسعه‌دهندگان فچ ای‌آی در بیانیه‌ای اعلام کردند:

هدف اصلی فاز ۱، همکاری صرافی‌ها و پلتفرم‌های دیتا اگرگیتور است و همچنین می‌خواهیم از انتقال بدون مشکل پروژه‌ها همزمان با شروع تغییر نام تجاری‌مان اطمینان حاصل کنیم.

فرآیند ادغام رسما امروز ۱ جولای ۲۰۲۴ (۱۱ تیر ۱۴۰۳) آغاز شده است و نام این پروژه‌ها در وب‌سایت‌های مختلف به ASI تغییر کرده است. به دنبال این فاز، توکن‌های AGIX و OCEAN از لیست معاملات صرافی‌های داخلی و خارجی حذف شده‌اند. با این حال، معاملات توکن فعلا همچنان ادامه خواهد داشت.

به دنبال آغاز فاز نخست ادغام، قیمت توکن‌های FET، AGIX و OCEAN هرکدام با ۷٪ رشد همراه شدند.

در فاز ۲ چه اتفاقی خواهد افتاد؟

فاز ۲ ادغام قرار است پس از مهاجرت اولیه انجام شود. این فاز بر جامعه و عرضه توکن ASI در چندین شبکه مختلف متمرکز خواهد بود.

در این فاز هولدرهایی که شخصا حضانت توکن‌های خود را برعهده دارند در اولویت خواهند بود. همچنین با ارتقای پروژه فچ ای‌آی به ASI، قرار است قراردادهای هوشمند جدیدی برای فرآیند مهاجرت توکن‌های معرفی شود. اتحاد ASI اطمینان داده که قراردادهای هوشمند مربوط به مهاجرت توکن‌ها برای سال‌ها فعال بمانند تا هولدرها زمان کافی برای تبدیل داشته باشند.

فازهای ادغام ۳ توکن هوش مصنوعی OCEAN ،FET و AGIX - منبع: X/ASI_Alliance
فازهای ادغام ۳ توکن هوش مصنوعی OCEAN ،FET و AGIX – منبع: X/ASI_Alliance

در فاز نهایی این ادغام، توکن FET به ASI تغییر خواهد کرد. ضمنا همانطور که پیش‌تر گزارش دادیم، نرخ تبدیل توکن‌های مختلف در این ادغام به شرح زیر خواهد بود:

  • هر توکن FET با نسبت ۱ به ۱ به توکن ASI تبدیل خواهد شد.
  • هر توکن AGIX با نسبت ۱ به ۰.۴۳۳۳۵۰ به توکن ASI تبدیل خواهد شد.
  • هر توکن OCEAN با نسبت ۱ به ۰.۴۳۳۲۲۶ به توکن ASI تبدیل خواهد شد.

دارایی دارندگان توکن‌های FET، OCEAN و AGIX در صرافی‌های متمرکز خارجی و داخلی به صورت خودکار و طبق نسبت اعلام شده تبدیل خواهد شد. جزییات تبدیل در صرافی‌های ایرانی را در سه مطلب اطلاعیه صرافی اخیر میهن بلاکچین بررسی کرده‌ایم.

در همین حال، هولدرها نیز می‌توانند با استفاده از دستورالعمل‌هایی که بعدا توسط تیم اتحاد ASI ارائه می‌شود، توکن‌های خود را از طریق پورتال رسمی که در سینگولاریتی دائو وجود دارد به نسخه نهایی تبدیل کنند.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا