اخبار خارجی

نظرسنجی فایندر: ۸۰٪ شرکت‌کنندگان به افزایش قیمت اتریوم پس از مرج باور دارند

اغراق نیست اگر بگوییم اتریوم یکی از داغ‌ترین موضوعات اخیر در فضای رمزارزها بوده و نگاه‌ها به مهم‌ترین توسعه اتریوم یعنی انتقال پروژه بلاک چین از گواه اثبات کار (PoW) به گواه اثبات سهام (PoS) خیره شده است. این فرآیند که به عنوان مرج شناخته می‌شود، به عنوان یک پله برای توسعه آینده پروتکل در نظر گرفته می‌شود و قرار است تا پایان تابستان تکمیل شود. شرکت فناوری مالی فایندر (Finder) تحقیقی را انجام داده و نظر سرمایه‌گذاران مختلف را در مورد قیمت اتریوم در آینده جویا شده است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتوپوتیتو، مطالعه‌ای که توسط فایندر انجام شد نشان داد اکثریت قریب به اتفاق شرکت‌کنندگان (۷۸٪) فکر می‌کنند ادغام شبکه اتریوم تاثیر مثبتی بر قیمت اتریوم خواهد داشت. این افراد انتظار دارند قیمت ETH تا پایان سال ۲۰۲۲ (دی ۱۴۰۱) به بالای ۱٬۷۰۰ دلار برسد و تا سال ۲۰۳۰ (دی ۱۴۰۹) از ۱۴٬۰۰۰ دلار نیز فراتر رود.

اخبار مثبت پیرامون اتریوم باعث افزایش قیمت رمزارز اصلی آن یعنی اتر (ETH) شد. قیمت اتر در یک مقطع زمانی در ۱۰ روز گذشته حدود ۶۰٪ افزایش یافت و به بالاترین قیمت چند ماهه خود رسید و از سطح ۱٬۶۰۰ دلار نیز فراتر رفت.

اکثر شرکت کنندگان بر این باورند که این توکن تا پایان سال به ۱٬۷۰۰ دلار خواهد رسید. انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۵ (۱۴۰۴) قیمت آن از ۵٬۰۰۰ دلار فراتر رود، در حالی که در سال ۲۰۳۰ می‌تواند تا ۱۵٬۰۰۰ دلار افزایش یابد.

شایان ذکر است نزدیک به ۸۰٪ از شرکت‌کنندگان انتظار دارند این افزایش را تنها در صورتی مشاهده کنند که مرج با موفقیت تکمیل شود. با نگاهی دقیق‌تر به نتایج، ۲۹٪ فکر می‌کنند ارزش ETH بلافاصله پس از انتقال افزایش می‌یابد، ۲۴٪ معتقدند سه ماه بعد این اتفاق می‌افتد، و ۱۱٪ انتظار دارند حداقل یک سال پس از انتقال به PoS زمان لازم است تا قیمت رشد کند.

جوزف راچینسکی (Joseph Raczynski)، از کارشناسان رویترز، می‌گوید اتریوم خون آبی دنیای رمزنگاری است؛ زیرا حجم انبوهی از تراکنش و هزاران توکن به ارزش صدها میلیارد دلار را پشتیبانی می‌کند.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا