اطلاعیه‌ها

فروم میهن بلاکچین ؛ بستری برای پرسش و پاسخ و تبادل تجربیات !

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که به دنبال جستجوی مطلبی در گوگل؛ وارد صفحه ای شدید که افراد مختلفی سوالاتی پرسیده اند و بسیاری هم پاسخ سوال را داده اند و شما نیز پاسخ سوال خود را در آنجا پیدا کردید. نام این صفحات فروم (Forum) است که امروزه در تمام زمینه ها در دنیای آنلاین پر طرفدار شده است. فروم محل اجتماع افراد به صورت آنلاین است که میتوانند نیاز های یکدیگر را برطرف کنند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

چه سوالاتی در فروم ها پرسیده میشود؟

پاسخ به این سوال بسیار کوتاه هست: هر سوالی که به دنبال جواب آن هستید!

فروم‌ها معمولا بر حسب محتوای تخصصی که در آنها صحبت می شود؛ دسته بندی می شوند. بنابراین فقط کافی است فروم مناسب با سوال خود را پیدا کنید.

چه کسانی در فروم ها پاسخ سوالات را می دهند؟

افرادی مثل شما که پاسخ سوال را می دانند!

فروم ها معمولا با هدف به اشتراک گذاری مطالب و نقاط گنگی که برای افراد پیش می آید ایجاد میشوند. همیشه نیز افرادی هستند که تجربیات خوبی دارند و میتوانند اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. پس ممکن است شما هم یکی از افرادی باشید که پاسخ دهنده سوالات باشید.

چرا باید از فروم ها استفاده کنم؟

ممکن است این سوال برایتان مطرح شود که چرا برای یافتن پاسخ سوالم از یک فروم استفاده کنم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت شما از طریق بلاگ های معتبر و تخصصی یک حوزه میتوانید اطلاعات خوب و مفیدی به دست آورید اما از تجربه های افرادی که در آن زمینه فعالیت دارند و اطلاعات زیادی کسب کرده اند که فقط با تجربه به دست آمده؛ بی بهره خواهید ماند. فروم‌ها علاوه بر اینکه منبع خوبی برای کسب اطلاعات هستند؛ بهترین مکان برای آشنایی با تجارب دیگران محسوب می شوند.

فروم میهن بلاکچین

با توجه به اینکه وبسایت میهن بلاکچین یکی از اولین مراجع تخصصی در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال است و کاربران زیادی امروزه از محتوای سایت برای بالا بردن اطلاعات خود استفاده میکنند؛ نیاز به ایجاد یک جامعه فارسی زبان برای به اشتراک گذاری تجربیات افراد و رفع نیاز کاربران را حس کرده و این بستر را برای استفاده همه ایجاد کرده است.

در ویدئو زیر توضیحات جامعی راجع به فروم میهن بلاکچین به همراه راهنمای کامل شروع فعالیت در آن داده شده است.

 

با مشاهده ویدئوی بالا و چند دقیقه زمان گذاشتن برای ساخت یک حساب کاربری رایگان؛ میتوانید از همین امروز فعالیت خود را در فروم آغاز کنید. سوال بپرسید؛ سوال پاسخ دهید و از مطالب مفید سایر کاربران استفاده کنید.

از نحوه راه اندازی دستگاه های ماینر تا مشاوره برای سرمایه گذاری!

فروم میهن بلاکچین شامل دسته بندی تخصصی در زمینه ارزهای دیجیتال و بلاکچین است که میتوانید در بخش مربوطه سوال خود را بپرسید و یا از بخش مطالب ؛ موضوع مورد نظر خود را انتخاب کنید و ببینید کاربران چه مطالبی را به اشتراک گذاشته اند.

ممکن است دستگاه ماینری خریده باشید و راجع به نحوه اتصال به استخر یا کابل برق مورد نیاز آن سوال داشته باشید یا میخواهید در یک سایت سرمایه گذاری کنید و نمی دانید صاحب آن کلاهبردار هست یا نه. با جستجو در سایت های مختلف نیز به پاسخ دقیق سوال خود نرسیده اید. با مطرح کردن سوال خود در فروم میهن بلاکچین حتما فردی پیدا خواهد شد که به مشکل شما برخورده و میتواند شما را راهنمایی کند.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
8 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا