اخبار خارجی

صرافی FTX بازار توکن‌های NFT را راه‌اندازی می‌کند

صرافی FTX قصد دارد با همکاری شرکت Dolphin Entertainment یک بازار توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT) راه‌اندازی کند. حوزه‌های هدف این بازار برندهای ورزشی، سرگرمی، بازی، ورزش‌های الکترونیکی و خیریه‌ها خواهد بود.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین‌تلگراف، FTX قصد دارد بازار توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT) را با محوریت ورزش، بازی و سرگرمی و ورزش‌های الکترونیکی راه‌اندازی کند. این صرافی قرار است اسپانسر لیگ حرفه‌ای ورزش‌های الکترونیکی LCS شود. طبق اظهارات Variety (رسانه حوزه سرگرمی) FTX می‌خواهد با مشارکت Dolphin Entertainment بازار توکن‌های NFT را در مقیاس بزرگی ایجاد کند.

توییت FTX درباره همکاری مشترک با دلفین

برت هریسون، مدیر FTX آمریکا می‌گوید:

ما از مشارکت با مجموعه دلفین بسیار خوشحالیم. آن‌ها به محتوا و IP دسترسی دارند و این بسیار هیجان‌انگیز است. همچنین آن‌ها در بخش روابط عمومی و اینفلوئنسر مارکتینگ پیشرو هستند. چندین مورد دیگر نیز در چشم‌انداز روابط ما در نظر گرفته شده است که بی‌صبرانه منتظر آن هستیم.

دلفین یک مجموعه تولید فیلم و برنامه تلویزیونی واقع در فلوریدا است که چندین بنگاه بازاریابی و روابط‌ عمومی مستقل دارد و به بخش‌های مشخصی از بازار NFT سرویس می‌دهد.

جزئیات دقیقی از تاریخ راه‌اندازی یا تکنولوژی استفاده شده منتشر نشده است اما شرکت دلفین همراه این صرافی روی قسمت‌هایی مانند برندینگ، تولید و بازاریابی پلتفرم NFT کار خواهد کرد و FTX روی بلاکچین، توسعه تکنولوژی و به‌طورکلی ساختاربندی پروژه کار می‌کند.

بیل او داد (Bill O’Dowd) مدیر عامل شرکت دلفین اعلام کرد:

امروزه خرید توکن‌های NFT کار سختی است. تجربه کاربری مفید، قرار گرفتن کیف پول و محصول در یک جا، خرید با استفاده از رمز ارزها، کارت اعتباری و یا ارزهای فیات، در اختیار داشتن محصولات آنلاین توسط خریدار، خرید یک محصول به صورت مستقیم در برنامه، پشتیبانی از کاربران، فاکتورهای متمایزی است که صرافی FTX فراهم می‌آورد.

FTX حامی مالی لیگ حرفه‌ای LCS

صرافی متمرکز اف‌تی‌ایکس حمایت خود را از لیگ حرفه‌ای LCS اعلام کرده است. طبق بیانیه‌ای که لیگ افسانه‌ها (LOL) در چهارم آگوست منتشر کرده است، این حمایت مالی به مدت هفت سال اعتبار دارد.

FTX قبلا قراردادی برای حق اسم به ارزش ۲۱۰ میلیون دلار در ماه ژوئن برای حمایت مالی Team SoloMid امضا کرده است. با این‌ وجود تیم موردنظر از استفاده اسم اف‌تی‌ایکس در رقابت‌ها منع شد، زیرا دستورالعمل بازی‌ها را درباره صرافی‌های رمزارز نقض کرده بود. در حال حاضر به این تیم اجازه استفاده از لوگو در بیرون از آمریکای شما و فضای آنلاین شبکه‌های اجتماعی داده شده است.

این قرارداد بزرگ‌ترین قرارداد حمایت مالی است که شرکت Riot برای یک لیگ ورزش‌های الکترونیکی امضا کرده است. با این حال هزینه‌های مالی FTX هنوز تا به اینجا بیان نشده است.

آخرین قراردادهای همکاری FTX مربوط به حمایت‌های مالی از لیگ حرفه‌ای بیسبال است. این همکاری قراردادی ۱۹ ساله به ارزش ۱۳۵ میلیون دلار است که درآن نام استادیوم خانگی Miami Heat به FTX تبدیل شده است. قرارداد دیگر FTX مرتبط با حق نامگذاری Team SoloMid به ارزش ۲۱۰ میلیون دلار است.
FTX صرافی معروفی است که توسط سم بنکمن فرد (Sam Bankman Fried) راه‌اندازی شده است. این شرکت با سرمایه‌گذاری ۹۰۰ میلیون دلاری در فاز دوم، به ارزش ۱۸ میلیارد دلاری رسیده است.

به نظر شما بازار NFT صرافی FTX می‌تواند با بازار NFT صرافی بایننس رقابت کند؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا