مقالات

ارزهای خنده‌دار در دنیای کریپتو!

برخی از کوین‌ها هستند که صرفا جهت سرگرمی و فان ساخته شده‌اند اما جالب این است که عده‌ای روی این کوین‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند!! در ادامه با برخی از این ارزهای خنده‌دار بیشتر آشنا شوید:

PutinCoin

Putin coin

این کوین با هدف احترام و حمایت از رییس جمهور روسیه و مردم این کشور ساخته شده است!

قیمت : ۰.۰۳۹۸۳۵$

رتبه : ۲۲۶

حجم (در ۲۴ ساعت گذشته) : ۵۹,۰۴۵$

مارکت کپ : ۷,۹۹۰,۳۸۵$ (۱,۶۵۴ BTC)

سرمایه در گردش : ۲۰۰,۵۸۸,۰۶۴ PUT

عرضه کل : ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ PUT

PutinClassic

بنا به گفته وبسایت PutinClassic این کوین اولین کوین است که به عنوان یادبود در دنیای کریپتوکارنسی ایجاد شده است. در توضیحات این کوین آمده است:

ما یک کوین زیبا ساخته‌ایم و پیشنهاد می‌کنیم این کوین را در کیف پول‌های خود نگه دارید یا در اکسچنج‌ها آن را مبادله کنید!

قیمت : ۰.۰۰۱۷۹۷$

رتبه : ۷۱۶

حجم (در ۲۴ ساعت گذشته) : ۱۹$

مارکت کپ : ۶۱,۰۹۸$ (۱۳ BTC)

سرمایه در گردش : ۳۴,۱۸۱,۸۵۴ PUTIC

عرضه کل : ۸۴,۱۸۱,۸۵۴ PUTIC

MoonCoin

این کوین دارای بلاکچین اختصاصی خودش می‌باشد و هدفش انقلابی در سرمایه گذاری است. شرکت‌های تحقیقاتی و بازار را فراموش کنید شما می‌توانید با خرید Mooncoin از علایقتان کسب درامد کنید! در حال حاضر ارزش بازار آن ۲۱ میلیون دلار می‌باشد.

UFO Coin

UFO Coin یکی از جدیدترین ارزهای دیجیتال در این لیست می‌باشد. این فناوری به اصلاح نئوکریپت نامیده می‌شود که دارای یک رمزگذاری قوی‌تر و دارای یک لایه امنیتی اضافی برای شبکه می‌باشد. Peter Bushnell مدیر توسعه دهندگان UFO Coin، ماینر سابق بیت کوین می‌باشد. این نکته قابل توجه است که این کوین بر خلاف نامش هیچ ارتباطی به فضا و موجودات فضایی ندارد!

قیمت : ۰.۰۰۰۱۹۰$

رتبه : ۴۱۵

حجم (در ۲۴ ساعت گذشته) : ۱,۷۹۹$

مارکت کپ : ۶۴۵,۹۸۷$ (۱۳۶ BTC)

سرمایه در گردش : ۳,۳۹۴,۲۸۳,۷۶۲ UFO

عرضه کل : اطلاعاتی در دسترس نیست

 

Dogecoin

بر اساس گزارشی توسط Motherboard، این کوین توسط Jackson Palmer مدیر محصول در Adobe و Billy Markus مهندس نرم افزار در IBM ساخته شده است ، شعار آنها : “بدون افکارِ خیلی واقعی” می‌باشد.

طبق صحبت Palmar به Motherboard :

یک شب بعد از کار در حالی که خیلی ناراحت بودم با یک شیشه آبجو نشسته بودم، زمان زیادی بود که شیشه در دستم بود و من Dogecoin.com را خریدم!

Markus برای اینکه Dogecoin به یک ارز واقعی تبدیل شود خیلی تلاش کرد.

نام این کوین برای ادای احترام به گروه محبوب اینترنتی که مطالب طنز را توسط یک سگ بیان می‌کردند، انتخاب شده است. در حال حاضر این کوین به یکی از بزرگترین گزینه‌های کریپتوکارنسی در مارکت تبدیل شده است.

قیمت : ۰.۰۰۲۱۸۳$

رتبه : ۳۵

حجم (در ۲۴ ساعت گذشته) : ۱۰,۴۰۸,۳۰۰$

مارکت کپ : ۲۴۲,۱۳۲,۸۵۵$ (۵۰,۱۵۱ BTC)

سرمایه در گردش : ۱۱۰,۸۹۴,۶۱۸,۴۱۹ DOGE

عرضه کل : اطلاعاتی در دسترس نیست

Useless Ethereum Token

این توکن اعتقاد دارد که اولین ارز صادقانه در کریپتوکارنسی است، در همین راستا سازنده این توکن گفته است:

شما در اینترنت به یک سری افراد به صورت تصادفی پول پرداخت می کنید و آنها با پولی که از طریق شما به دست می‌آورند خریدهایشان را انجام می‌دهند. من اگر بخواهم صادقانه بگویم با این پول ها احتمالا لوازم الکترونیکی می‌خرم، مثلا شاید یک تلوزیون بزرگ. جدا این توکن رو نخرید!

اما مردم این توکن را خریداری کردند و بعد از راه‌اندازی آن در حدود ۴۰$ خرید و فروش شد. در حال حاضر به قیمت ۰.۰۲$ مبادله می‌شود و دارای مارکت کپ ۸۸,۷۲۵$ می‌باشد.

قیمت : ۰.۰۲۲۳۷۳$

رتبه : ۶۸۳

حجم (در ۲۴ ساعت گذشته) : ۲۳,۴۴۸$

مارکت کپ : ۸۸,۷۲۵$ (۱۸ BTC)

سرمایه در گردش : ۳,۹۶۵,۷۱۶ UET

عرضه کل : اطلاعاتی در دسترس نیست

PotCoin

این ارز رمزنگاری شده به صورت اختصاصی برای جامعه کانابیس ساخته شده است. معروفیت این ارز به دلیل حمایت مالی از سفر دنیس رودمن به کره شمالی است. ارزش فعلی بازار آن ۲۲ میلیون دلار می باشد.

TrumpCoin

این کوین برای حمایت از رییس جمهور آمریکا و جهت رسیدن به اهدافش ساخته شده است. نمایندگان ترامپ کوین از مردم می‌خواهند به صورت هفتگی در صفحه فیسبوک این کوین مقاله قرار بدهند تا از این طریق بتوانند کوین جذب کنند. در ژانویه ارزش ترامپ کوین تا ۵۱ سنت افزایش یافت با ارزشِ ۳.۳۸ میلیون دلار اما در حال حاضر قیمت آن ۶ سنت و ارزش آن ۴۲۷۰۰۰ دلار می‌باشد.

InsaneCoin

در وبسایت خود نوشته‌اند که : Insane Coin فراتر از یک کوین می‌باشد، این یک اتفاق است… یک حالت ذهنی است. شما حتما نباید دیوانه (Insane) باشید تا بخشی از اعضای ما شوید، اما مطمئن باشید ضرر نمی‌کنید.

نقشه راه توسعه این کوین شامل : تاسیس یک سیستم رای گیری و افتتاح فروشگاه فضایی insane در انگلیس در سال ۲۰۱۸.

جریان در گردش برای این کوین در مارکت در حال حاضر ۲.۵ میلیون دلار می‌باشد.

Unobtanium

unobtanium

تنها ۲۵۰۰۰۰ کوین در سیصد سال آینده ماین خواهد شد. بنابراین UNO یکی از نادرترین توکن های کریپتوکارنسی تا کنون می‌باشد. ارزش بازار آن در حال حاضر ۸.۴ میلیون دلار می‌باشد.

PandaCoin

چه کسانی عاشق خرس‌های پاندا هستند؟! این ارز رمزنگاری شده برای فهم و استفاده ساده برای کاربران تازه کار به بازار عرضه شده است. این کوین در اصل متصل به یک اکانت بانکی می‌باشد اگر شما Pandacoin در PandaBank داشته باشید می‌توانید ۲.۵ درصد درامد سالانه داشته باشید اما تنها در صورتی که کامپیوتر شما آنلاین و  PandaBank باز باشد.

مارکت کپ این کوین در حال حاضر : ۱.۶ میلیون دلار می‌باشد.

SkinCoin

می‌خواهید پوسته‌ی رنگ‌های رنگین کمان روی لوله خفه کن تفنگتون در بازی کانتر استرایک خود داشته باشید؟ از طریق این کوین می‌توانید پوسته‌های رنگی برای بازی کامپیوتری خودتان خریداری کنید. تا کنون این ایده ۳.۳ میلیون دلار جذب سرمایه داشته است.

Coinye

Coinye

در اصل اسم این کوین Coinye West می‌باشد این پروژه کریپتوکارنسی پس از یک درخواست تجدید نظر برای نقض علامت تجاری توسط Kanye West ساخته شده است که تصویر آن یک ماهی است که عینک آفتابی زده است.

ETHEREUM CLASSIC CLASSIC

پس از اینکه اتریوم یک هارد فورک به نام اتر کلاسیک داشت، نام یکی ETH و دیگری ETC شد اما وقتی یک چالشی در ETC اتفاق افتاد معترضان فورک دیگری را در نظر گرفتند که نام ETHEREUM CLASSIC CLASSIC را بر رو آن گذاشتند.

نوشته های مشابه

3 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا