اخبار آلتکوین

توکن سوزی گالا گیمز با سوزاندن بیش از ۶۰۰ میلیون دلار GALA انجام شد

گالا گیمز اعلام کرد پس از تکمیل ایردراپ نسخه ۲ خود، نزدیک به ۲۱ میلیارد واحد توکن GALA با ارزشی بالغ بر بیش از ۶۳۷ میلیارد دلار را سوزانده و از گردش خارج کرده است. گالا گیمز توسعه‌دهنده بازی‌های وب ۳ معروفی از جمله Mirandus، Grit، و The Walking Dead: Empires است.

به گزارش دیکریپت و به نقل از تیم توسعه گالا گیمز، این توکن‌ها بخشی از ذخایر این پروژه بوده و با هدف برطرف کردن نگرانی‌های مربوط به فروش آنها توسط توسعه‌دهندگان سوزانده شده‌اند.

واریز و برداشت بدون محدودیت در صرافی اتراکس
با ثبت نام در اتراکس 50 هزار شیبا و 500 هزار بیت تورنت هدیه بگیرید!
هدیه بگیر!

تیم توسعه گالا گیمز در پستی وبلاگی در این رابطه نوشت:

توکن‌هایی که هولد می‌کنیم پاداش‌هایی است که طی چند سال گذشته از اکوسیستم دریافت کرده‌ایم. در حالی که ما از این توکن‌ها برای تامین مالی و بهبود اکوسیستم استفاده می‌کردیم، می‌دانیم که بسیاری از کاربران آنها را خطری اساسی برای توکنومیک کلی پروژه می‌دانند.

گالا گیمز معتقد است سوزاندن حجم بزرگی از توکن‌ها به کاهش نگرانی و اطمینان خاطر کاربرانی که از فشار فروش احتمالی از جانب تیم توسعه و کاهش قیمت توکن GALA ترس دارند کمک خواهد کرد.

به گفته توسعه‌دهندگان گالا، این تیم پیش از این در سند «چشم‌انداز سال ۲۰۲۳» تصمیم گرفته بود تا ۲ میلیارد واحد توکن GALA را از گردش خارج کند. در ادامه، گالا ۳.۹۶ میلیارد واحد توکن دیگر سوزاند. به گفته تیم توسعه، این رقم معادل کل درآمدی بوده که گالا تا به حال دریافت کرده است.

در ادامه، ۱۵ میلیارد واحد توکن GALA با هدف برطرف کردن نگرانی کاربران از فروش احتمالی توسعه‌دهندگان سوزانده شده است. در این پست تراکنش‌های مربوط به این توکن سوزی عظیم به تفکیک مشخص شده است. بر اساس داده‌های CoinGecko، این توکن‌ها در مجموع حدود ۶۳۷ میلیون دلار ارزش داشته‌اند.

جیسون برینک (Jason Brink)، مدیر بخش بلاکچین گالا گیمز در گفتگویی گفت این شرکت با در نظر گرفتن آینده خود توکن‌ها را سوزانده است.

وی در این رابطه گفت:

ما معتقدیم در صورتی که اکوسیستم قرار است در طولانی‌مدت پایدار باشد و کار کند، باید بدون پاداش‌های دریافتی ادامه دهیم، نه اینکه حجم زیادی از توکن‌ها را در اختیار داشته باشیم و هروقت بخواهیم آنها را بفروشیم.

برینک خاطرنشان کرد پس از این توکن سوزی، خزانه گالا تقریبا به طور کامل خالی شده است.

مدیر بخش بلاکچین گالا گیمز در این گفتگو اعلام کرد با توجه به هاوینگ مبتنی بر عرضه، پاداش اوپراتورهای نودها که تراکنش‌ها را اعتبارسنجی می‌کنند حدود ۴ برابر افزایش می‌یابد.

برینک روز گذشته در توییتی خاطرنشان کرد ضمن منسوخ شدن قرارداد هوشمند توکن قدیمی، حدود ۱۶۰،۰۰۰ کیف پول مختلف نسخه جدید توکن GALA را دریافت کرده‌ و همچنان ۸۲،۰۰۰ کیف پول دیگر باقی مانده‌اند.

توییت گالا گیمز
منبع: توییتر

اوایل این ماه برینک از تخصیص توکن‌های مربوط به نسخه دوم گالا به هولدرهای توکن‌های نسخه اول خبر داد. با این حال صرافی کوین بیس در بیانیه‌ای اعلام کرد از ایردراپ نسخه دوم گالا پشتیبانی نمی‌کند.

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

10 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا