ایردراپاخبار آلتکوین

عرضه نسخه دوم GALA و ایردراپ گالا جدید به هولدرها؛ چه اقداماتی لازم است؟

در تاریخ ۱۵ می (۲۵ اردیبهشت) نسخه دوم رمزارز پروژه گالا گیمز (GALA V2) عرضه خواهد شد و به نسبت یک به یک بین هولدرهای گالا تقسیم خواهد شد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

بر اساس اطلاعیه تیم گالا، با به‌روزرسانی قرارداد گالا در شبکه اتریوم در تاریخ ۲۵ اردیبهشت، مکانیزم توکن سوزی پیشرفته، بهبود امنیت قرارداد و پشتیبانی از امکان به‌روز رسانی‌های بعدی به اکوسیستم گالا گیمز اضافه خواهد شد.

آنچه در این مطلب می‌خوانید

ایردراپ نسخه دوم توکن گالا

تیم گالا اعلام کرد که با راه‌اندازی GALA V2، این توکن به هولدرهای گالاروی شبکه اتریوم به نسبت یک به یک ایردراپ خواهد شد. پس از آن از نسخه قبلی گالا (GALA) پشتیبانی نمی‌شود. این تیم اعلام کرد که با صرافی‌های بزرگ رمزارز برای این جابه‌جایی همکاری خواهد کرد؛ با این حال گالا گیمز اعلام کرد:

پیشنهاد می‌کنیم توکن گالا (GALA) را در کیف پول شخصی خود نگهداری کنید تا ایردارپ توکن جدید مستقیم به والت شما واریز شود.

این تیم اعلام کرد:

قبل از اسنپ شات در تاریخ ۱۵ می، توکن گالا خود را از استخرهای نقدینگی یا قراردادهای هوشمند دیگر خارج کنید زیرا نمی‌توانیم ضمانت کنیم که ایردراپ گالا به قراردادها قابل برگشت باشد.

گالا گیمز اعلام کرد در این مدت با اطلاعیه‌های جدید، کاربران را از روند پیشرفت این به‌روز رسانی آگاه می‌سازد.

در سال گذشته، در ماجرای هک گالا و بریج PNetwork، کاربران می‌بایست pGALA را به GALA تبدیل می‌کردند و بسیاری از کاربران ایرانی که این رمزارز را داشتند با مشکل مواجه شدند. پیشنهاد میکنم تا قبل از این تغییرات، به دقت اطلاعیه‌های گالا گیمز و صرافی‌های ایرانی و خارجی را دنبال کنید. ما در میهن بلاک‌چین، اخبار گالا را پوشش می‌دهیم و اطلاعیه‌های اکسچنج‌ها را به صورت هفتگی در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه منتشر می‌کنیم. پس از این تغییرات ممکن است تبدیل pGALA به گالای جدید، امکان‌پذیر نباشد.

پرسش و پاسخ

  • من در کیف پول خود GALA دارم. آیا باید کار خاصی برای دریافت ایردراپ گالا انجام دهم؟

به گفته تیم گالا گیمز اگر توکن گالا در کیف پول شما باشد و در هیچ قرارداد هوشمند یا استخر نقدینگی نباشد، نیازی به انجام کاری نیست و توکن GALA جدید به والت شما ایردراپ می‌شود.

  • تکلیف گالا قدیمی چه می‌شود؟

توکن گالا قبلی (نسخه اول) پس از ۱۵ می (۲۵ اردیبهشت) بدون استفاده خواهد بود و دیگر از آن پشتیبانی نخواهد نمی‌شود.

  • من در صرافی رمزارز ایرانی یا خارجی گالا دارم؛ تکلیف GALA من چه می‌شود؟

احتمالا پیش از انجام آپدیت و ایردراپ GALA، صرافی‌های ایرانی و خارجی در این خصوص اطلاعیه‌هایی صادر کنند. اگر در صرافی ایرانی یا خارجی، گالا دارید به اطلاعیه‌های آنها درخصوص پشتیبانی از این ایردراپ توجه کنید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
18 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا