اخبار آلتکویناخبار اتریوماخبار عمومی

دسترسی مشتریان گلدمن ساکس به صندوق اتریوم گلکسی دیجیتال فراهم می‌شود

بر اساس اسناد نظارتی که روز سه‌شنبه در کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا به ثبت رسیده است، گلدمن ساکس برای مشتریان خود دسترسی به صندوق اتریوم صادر شده توسط شرکت گلکسی دیجیتال را فراهم آورده است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین دسک، یکی از منابع آگاه گفته است گلدمن ساکس به عنوان شرکت تغذیه‌کننده برای صندوق اتریوم گلکسی دیجیتال عمل می‌کند.

در فرم اصلاح‌شده D آمده است:

بانک گلدمن ساکس برای مشتریانی که به صندوق اتریوم گلکسی دیجیتال می‌آورد، کارمزدی برای معرفی دریافت خواهد کرد.

شایان ذکر است گلکسی دیجیتال در ماه مارس (اسفند) سال گذشته این صندوق را راه‌اندازی کرده است.

اسناد مختلف نشان می‌دهد این صندوق با حداقل الزام سرمایه‌گذاری ۲۵۰،۰۰۰ دلاری، بیش از ۵۰ میلیون دلار را از طریق ۲۸ مشتری جمع‌آوری کرده است. با این حال، به سختی می‌توان سهم گلدمن ساکس از این رقم را مشخص کرد چراکه این بانک سرمایه‌گذاری در ابتدای راه‌اندازی این صندوق حضور نداشته است.

این اولین همکاری گلدمن ساکس و گلکسی دیجیتال نیست. در ماه ژوئن شرکت گلکسی دیجیتال به رهبری مایک نواگراتز با هدایت نقدینگی به محصولات آتی بیت کوین گلدمن ساکس موافقت کرد.

علاوه بر این، پرونده‌های کمیسیون بورس نشان می‌دهد شرکت گلکسی دیجیتال صندوق بیت کوینی را به مشتریان مورگان استنلی ارائه می‌دهد.

همچنین بر اساس اسناد روز سه‌شنبه، پلتفرم سرمایه‌گذاری CAIS Capital LLC برای ارجاع مشتریان به صندوق‌های نهادی گلدمن ساکس، مقداری کارمزد دریافت خواهد کرد.

منبع
coindesk

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا