اخبار خارجی

رشد قیمت دوج کوین ادامه دارد؛ حمایت شکلات اسنیکرز از DOGE

شکلات‌های اسنیکرز که بیش از ۹۰ سال است در سرتاسر جهان به فروش می‌روند، با تبلیغ دوج کوین وارد فضای ارزهای دیجیتال شده‌اند. شرکت‌های میلکی‌وی و نیو اگ نیز با اخباری در این مورد در رشد قیمت دوج کوین تاثیرگذار بوده‌اند. قیمت دوج طی ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۴۳ دلار رسیده است.

شرکت اسنیکرز در توییتی عکسی از کوین DOGE را روی یکی از محصولات خود نشانده است. البته در این توییت عنوان شده است که این محصول واقعی نیست اما بسیار جذاب است.

اسنیکرز و دوج کوین

البته شکلات اسنیکرز در این جریان تنها نبوده است. شرکت میلکی‌وی (Milky way) برند دیگری از شکلات ها که هر دو محصول یک شرکت هستند، به حرکت دوج کوین به سمت ماه اشاره کرده است و باعث رشد قیمت آن شده است.

احساسات صعودی بازار در مورد ارز DOGE مدیون نام‌های آشنایی همچون ایلان ماسک و مارک کوبان مدیر فروشگاه دالاس ماوریکس است. قیمت دوج کوین در هفته گذشته روندی صعودی را طی کرده است و در زمان نگارش این خبر با قیمت ۰.۴۱ دلار معامله می‌شود. ارز دیجیتال DOGE در ۳۰ روز گذشته بیش از ۶۰۰٪ رشد داشته است.

با گسترش استفاده از هشتگ DogeDay بسیاری از طرفداران دوج کوین امیدوارند قیمت این ارز به ۱ دلار برسد. قیمت DOGE در جریان ریزش بازار در روزهای گذشته بهتر از بیت کوین و سایر ارزها عمل کرده است.

شرکت Newegg دوج کوین می‌پذیرد

شرکت خرده فروشی محصولات الکترونیکی Newegg به صورت رسمی و به همکاری Bitpay، دوج کوین را به عنوان یک روش پرداخت قبول کرده است. این شرکت آمریکایی اعلام کرده است که این خبر به منظور گرامیداشت روز Doge Day منتشر شده است. طرفداران دوج کوین روز ۲۰ آپریل را Doge Day نامگذاری کرده‌اند و امیدوار بودند تا این روز قیمت این ارز به ۱ دلار برسد.

بر اساس اطلاعات گوگل ترندز، جستجو برای دوج کوین بسیار افزایش پیدا کرده است و هشتگ‌های مرتبط با آن در شبکه‌های اجتماعی گسترش یافته است. علیرغم آنکه ایلان ماسک بیش از یک هفته است که در مورد دوج کوین توییتی منتشر نکرده است اما احساسات بازار نسبت به DOGE فراتر از انتظارات است.

چیزی که باعث می‌شود دوج کوین از سایر آلتکوین‌ها متفاوت باشد این است که ۶۱٪ از هولدرهای آن بیش از یک سال است که دارایی خود را هولد کرده‌اند. بیشتر آلتکوین‌ها در کوتاه مدت بازگشت سرمایه بالایی دارند، و در بلند مدت بازگشت سرمایه کمتری دارند، اما DOGE برعکس آنها بوده است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا