اخبار خارجی

گری اسکیل موجودی کاردانو در صندوق «رقبای اتریوم» را به بیش از ۳۲٪ افزایش داد

گری اسکیل اعلام کرد درصد اختصاص یافته به کاردانو را در صندوق «رقبای اتریوم» افزایش می‌دهد. به نظر می‌رسد این تصمیم در اثر انتظار عملکرد قیمتی مثبت این رمزارز تا فرارسیدن هاردفورک واسیل باشد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از ای‌ام‌بی کریپتو، گری اسکیل به عنوان بخشی از فرآیند تغییر بالانس سه ماهه خود، مقداری از ارزهای دیجیتال موجود در صندوق خود را فروخته است تا بتواند مقدار بیشتری کاردانو بخرد.

شرکت گری اسکیل مقدار سرمایه تخصیص‌یافته به کاردانو را در صندوق قرارداد هوشمند خود برای رقبای اتریوم افزایش داده و به ۳۲.۳۳٪ رسانده است. در تصویر پایین که توسط دن گمبردلو (Dan Gambardello)، مدیرعامل شرکت کریپتو کپیتال ونچر به اشتراک گذاشته شده، موجودی هر ارز دیجیتال به ازای هر سهم این صندوق ذکر شده است:

میزان ارز دیجیتال در هر سهم صندوق قرارداد هوشمند گری اسکیل
میزان ارز دیجیتال به ازای هر سهم، در صندوق قرارداد هوشمند گری اسکیل

اما چرا گری اسکیل کاردانو را به عنوان دارایی شماره یک در صندوق قرارداد هوشمند رقبای اتریوم خود انتخاب کرده است؟

رمزارز ADA هفته گذشته، به خاطر در پیش بودن هارد فورک آتی کاردانو به نام «واسیل»، بیش از ۲۰٪ افزایش یافت و یکی از بهترین عملکردها را داشت. هارد فورک واسیل قرار است تا پایان ماه ژوئن (خرداد) در شبکه کاردانو اجرا شود. هدف این هارد فورک، بهبود عملکرد شبکه و تسهیل استفاده از این بلاکچین برای توسعه‌دهندگان در ساخت و راه‌اندازی برنامه‌های کاربردی است. از آنجایی که رقابت میان جایگزین‌های اتریوم همچنان ادامه دارد، کاردانو می‌تواند با این هارد فورک پیشرفت بسیاری داشته باشد.

علاوه بر این، پس از هارد فورک آلونزو و راه‌اندازی قراردادهای هوشمند در شبکه کاردانو که اجازه داد این شبکه با بلاکچین‌هایی مانند اتریوم رقابت کند، توسعه به طور مداوم در بلاکچین کاردانو ادامه یافته است. به گفته شرکت اینپوت اوتپوت، تعداد پروژه‌های در بستر بلاکچین کاردانو در حال حاضر از ۱٬۰۰۰ پروژه فراتر رفته است.

توزیع پروژه ها بر کاردانو بر حسب نوع فعالیت
توزیع پروژه‌ها بر کاردانو بر حسب نوع فعالیت؛ منبع: IOHK

چنین تحولات صعودی در واقع نقشی حیاتی در کمک به شبکه و عملکرد آن ایفا می‌کند.

افزایش حجم تراکنش‌های کاردانو

بر اساس داده‌های پلتفرم Messari، کاردانو در ۲۴ ساعت اخیر بیشترین حجم تعدیل شده تراکنش‌ها (Adjusted transaction volume) را داشته است و با ۱۰.۷۱ میلیارد دلار، از بیت کوین و اتریوم پیشی گرفته است.

جدول حجم تعدیل شده تراکنش‌ها (Adjusted transaction volume)
جدول حجم تعدیل شده تراکنش‌ها (Adjusted transaction volume)

به‌نظر می‌رسد در ماه ژوئن (خرداد)، شرایط برای کاردانو صعودی شده باشد. با این حال، این سوال وجود دارد که آیا این روند ادامه خواهد یافت؟

زمان پاسخ به این سوال را مشخص خواهد کرد. شایان ذکر است با توجه به اصلاح قیمت کلی در بازار رمزارز، قیمت کاردانو حدود ۸٪ کاهش یافته و به زیر ۰.۶ دلار رسیده است.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا