اخبار خارجی

تغییر ساختار شبکه هلیوم؛ هلیوم توکن جدیدی برای پشتیبانی از 5G عرضه می‌کند

شبکه هلیوم (Helium Network) در حال توسعه مدل خود و ارائه یک توکن جدید است. در مدل جدید این شبکه، امکان پشتیبانی از تعداد نامحدودی پروتکل‌ بی‌سیم که هر کدام مدل مشوق و حاکمیت خاص خود را دارند، فراهم می‌شود.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از theblockcrypto، شبکه هلیوم یک شبکه بی‌سیم غیرمتمرکز و مبتنی بر رمزنگاری است که پهنای باند را فراهم می‌کند و داده‌ها را از دستگاه‌های اینترنت اشیا جمع‌آوری می‌کند. صاحبان هات‌اسپات‌های شبکه، توکن هلیوم (HNT) دریافت می‌کنند و هرچه استفاده از هات‌اسپات آن‌ها بیشتر شود، مقدار توکن دریافتی آن‌ها نیز افزایش می‌یابد.

شبکه هلیوم دیروز اعلام کرد که با شروع 5G، توکن جدیدی به نام MOBILE خواهد داشت و به صاحبان هات‌اسپات برای ارائه پوشش 5G پاداش می‌دهد. با پیوستن سایر شبکه‌ها، هر شبکه جدید، توکن و حاکمیت خاص خود را خواهد داشت. و پشتوانه تمام توکن‌های جدید توکن هلیوم (HNT) خواهد بود.

امیر حلیم (Amir Haleem)، بنیانگذار و مدیر عامل نوا (Nova Labs)، که قبلا با عنوان هلیوم سیستمز (Helium Systems) شناخته می‌شد، درباره این تغییرات اظهار داشت:

فصل بزرگ بعدی برای هلیوم تبدیل شدن به «شبکه شبکه‌ها» است. طرح گسترش امروز با ۹۶.۹٪ آرا جامعه کاربران تصویب شد.

علی‌رغم اعلام این اخبار قیمت توکن هلیوم همراه با سایر رمزارزهای بازار کاهش شدیدی را تجربه کرده است و طی ۲۴ گذشته حدود ۲۲.۶۵٪ کاهش داشته است. در زمان نگارش خبر قیمت لحظه‌ای هلیوم برابر با ۸.۹۱ دلار است.

منبع
theblockcrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا