اخبار بیت کویناخبار عمومی

تام لی: بیت کوین را هودل (HODL) کنید!

تام لی رییس تحقیقات در شرکت مشاور فانداسترت و یکی از گاوها یا افراد خوشبین به بازار مجددا تاکید کرد که تحقیق او نشان داده است سود سالانه بیت کوین طی ۱۰ روز تولید خواهد شد و به نظر او هودل کردن منطقی است.

تام لی در شبکه اجتماعی خود به روند بازار کریپتو اشاره کرد و گفت بیت کوین این ارز دیجیتال برتر سود سالانه خود را در ۱۰ روز تولید کرده است.

تحقیقات وی به طور رسمی سال گذشته منتشر شد و نشان داده است که از سال ۲۰۱۳ این ارز دیجیتال برتر تنها به ۱۰ روز یا حتی کمتر نیاز دارد تا سود سالانه خود را به دست آورد. وی سال ۲۰۱۷ را مثال زد و بیان کرد در مجموع ۱۲ روز کافی است تا این ارز دیجیتال درآمد سالیانه خودر ا به دست آورد.

توییت آخر تام لی به عنوان یادآوری بود تا بیان کند برای کسانی که بر روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند هودل یا نگهداشتن بلند مدت پول خود منطقی تر است. طی چندین روز اخیر بیت کوین با افزایش قیمت مواجه شدو در ۳۰ روز گذشته ۴۱.۳۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

اینکه چه عواملی باعث افزایش قیمت بیت کوین شده است نامشخص است البته چندین تحلیلگر برخی عوامل مختلف را در این کار دخیل می دانند. ابتدا اینکه این ارز دیجیتال ماه گذشته تقاطع طلایی را تشکیل داده بود. تقاطع طلایی یک آرایش تکنیکال صعودی است که مومنتوم صعودی را در روند افزایشی یا یک چرخش بالقوه در بازار نزولی حمایت می‌کند. همچنین فیدلیتی اعلام کرد که در هفته های آتی خرید و فروش بیت کوین را برای مشتریان سازمانی خود امکان پذیر می کند.

تام لی یکی از افراد خوشبین به بیت کوین است که چندین پیش بینی گاوی یا افزایشی در مورد قیمت بیت کوین داشته است. وی سال گذشته اعلام کرد که بیت کوین تا پایان سال ۲۰۱۸ به ۲۵ هزار دلار می رسد و تا پایان ماه مارس ۲۰۲۰ به ۹۰ هزار دلار می رسد.

منبع
cryptoglobe

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا