اطلاعیه صرافی

سومین اکسچنج بزرگ جهان شعبه‌ای در کانادا تأسیس کرد

اکسچنج Huobi، سومین اکسچنج کریپتوکارنسی، شعبه‌ای در کانادا تاسیس کرد. اکسچنج کریپتوکارنسی سنگاپوری Huobi که از لحاظ حجم معاملات روزانه در رتبه سوم قرار دارد، در راستای گسترش فعالیت‌هایش، شعبه‌ای در شهر تورنتو تاسیس خواهد کرد. مدیر اجرایی این اکسچنج، Ross Zhang در شهر تورنتو کانادا گفت:

کانادا به عنوان یک کشور پیشگام در توسعه بلاکچین شناخته می‌شود و شهر تورنتو به فعال‌ترین شهر در حوزه بلاکچین تبدیل خواهد شد. وارد شدن به بازار کانادا به اکسچنج Huobi برای تبدیل شدن به رهبر در حوزه بلاکچین و ابداع کریپتوکارنسی‌ها کمک خواهد کرد.

اکسچنج Houbi برنامه‌های جدی برای پیشرفت فضای بلاکچین دارد. در سال 2018، برنامه‌های خود را برای راه اندازی شعبه سانفرانسیسکو اعلام کرد و در 2 آوریل همان سال در شبکه قضایی مالی ایالات متحده ثبت نام کرد. این تیم در سراسر جهان شعبه‌های متعددی تاسیس کرده است. فعالیت این تیم شامل، اکسچنج کریپتوکارنسی حرفه‌ای، آزمایشگاه بلاکچین، صندوق سرمایه‌گذاری و برندسازی است.

قابل ذکر است که در 30 آوریل آزمایشگاه Huobi با انجمن Tianya همکاری خود را در Hainan چین، آغاز کردند. کاملا روشن است که اکسچنج Huobi قصد دارد، تعداد زیادی از استعدادهای کانادایی را در شرکت خود استخدام کند و با جوامع محلی همکاری کند.

مدیر اجرایی این تیم در بخشی از صحبت‌هایش گفت:

ما مشتاقانه منتظر کار کردن با دستگاه‌های نظارتی برای کمک به بازار در راستای قابل اعتماد کردن آن هستیم.

از آغاز سال 2018، بسیاری از اکسچنج‌های کریپتوکارنسی فعالیت خود را به مناطقی از جهان که احساس می‌کردند، کسب و کار بهتری خواهند داشت، منتقل کردند. برای مثال به دنبال اینکه اکسچنج کریپتوکارنسی باینانس تحت تاثیر قانون‌گذاری در ژاپن  شعبه‌ای در جزیره‌ی مالتا تاسیس کرد، اکسچنج کریپتوکارنسی OKEx نیز شعبه‌ای در این جزیره به ثبت رساند.

هیوبی در کانادا

در حال حاضر Huobi از لحاظ حجم معاملات روزانه، سومین اکسچنج بزرگ دنیاست و ارزش این معاملات به 1.87 میلیارد دلار می‌رسد. ورود به بازار کانادا بدون شک باعث افزایش مشتریان و درآمد این اکسچنج خواهد شد.

منبع
btcmanager

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا