اخبار بلاکچین

غول تکنولوژی IBM سرویس بلاکچینی شگفت انگیز Trust Your Supplier ارائه میکند!

یک شبکه بلاک چینی جدید بنام Trust Your Supplier توسط کمپانی IBM عرضه شده است و Chainyard قصد دارد که تمامی فرآیند مدیریت زنجیره تامین را از تعیین کیفیت گرفته تا تایید و دیجیتال سازی داده ها تقویت و بهبود ببخشد. سازمان های چند ملیتی برجسته ای مانند Anheuser-Busch InBev، Cisco، GlaxoSmithKline، Lenovo، Nokia، Svhneider Electric و Vodafone از مشارکت کنندگان و بنیان گذاران در این امر می باشند.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

شبکه Trust Your Supplier یک گذرنامه دیجیتال را برای هویت تامین کننده بر روی شبکه بلاک چین ایجاد می کند که به تامین کنندگان اجازه خواهد داد که اطلاعات را با خریدار مجاز بر روی شبکه به اشتراک بگذارند. این کار زمان و هزینه مرتبط با تعیین کیفیت، تایید و مدیریت تامین کنندگان جدید را کاهش می دهد و در عین حال فرصت های تجاری جدیدی را در میان تامین کنندگان و خریداران ایجاد می کند. علاوه بر این، اعتبار سنجان شخص ثالث مانند Dun & Bradstreet، Ecovadis و RapidRatings تایید خارجی را فراهم می آورند و یا قابلیت ها را مستقیما بر روی شبکه بازرسی می کنند.

در حال حاضر، شبکه Trust Your Supplier در موجودیت محدودی با مشارکت کنندگان موجود خود قرار دارد و برنامه هایی برای موجودیت تجاری بعدی در سه ماه سوم ۲۰۱۹ دارد. این به هیچ وجه تنها مشارکت و همکاری IBM در این عرصه نمی باشد. ماه گذشته این شرکت با کمپانی های دیگری کار کرد تا یک راهنمای بلاک چینی زنده را برای Lygon راه اندازی کند. Lygon یک پلتفرم بلاک چینی است که صدور و مدیریت ضمانت های بانکی را در صنعت اجاره اموال خرد دیجیتالی می کند. این راهنما در سوم جولای شروع شد و به مدت هشت هفته با داده ها و تراکنش های زنده برای یک گروه ترید مشتریان اجاره خرد انجام می شود. Lygon همچنین قصد دارد که دامنه ضمانت های بانکی دیجیتالی خود را توسعه دهد، به طوری که بتواند صنایع گوناگونی را پشتیبانی کند.

IBM در ماه مارس موجودیت شبکه پرداختی Blockchain World Wire را در بیش از ۵۰ کشور اعلام کرد. ادعا می شود که این راه حل اولین شبکه بلاک چینی جهان برای ادغام کردن انتقال پیام پرداختی، پاکسازی و تسویه حساب بر روی یک شبکه یکپارچه خاص می باشد. اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید به این لینک مراجعه نمایید.

منبع
blockchaintechnology-news

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا