اخبار خارجی

تحلیل قیمت اتریوم؛ آیا روند صعودی تا ۱۴،۰۰۰ دلار ادامه می یابد؟

تحلیلگران می‌گویند رکوردشکنی اتریوم، همانند شروع الگوی فراکتال دوران ۲۰۰۷ است و هدف آینده نزدیک این رمزارز دستیابی به قیمت ۱۴,۰۰۰ دلار است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، بازار رمزارزها از ابتدای ماه نوامبر سیر صعودی خود را آغاز کرده است، به طوری که در تاریخ ۲ نوامبر، تعداد زیادی از توکن‌ها رکوردشکنی کرده‌اند. قیمت اتریوم به سطح قیمت ۴۶۰۰ دلار رسیده است و بیت کوین مجددا به سطح ۶۳,۰۰۰ دلار دست یافته است. پولکادات نیز رکورد دیگری از خود به جای گذاشت زیرا سرمایه‌گذاران به انباشت توکن پرداخته‌اند و منتظر مزایده‌های پاراچین آتی این شبکه هستند.

افزایش قیمت اتریوم پس از به‌روزرسانی آلت ایر در بیکن چین رخ داده است که بخشی از انتقال این پروتکل به اتریوم ۲.۰ و مکانیزم گواه اثبات سهام است. پس از این به‌روزرسانی بیش از ۸ میلیون اتر از موجودی در گردش حذف و در قراردادهای اتریوم ۲.۰ سهام گذاری شده است.

اطلاعات کوین تلگراف مارکتز پرو و تریدینگ ویو نشان می‌دهد که از کف قیمت اتر بر روی ۲۷۸۰ دلار در تاریخ ۲۹ سپتامبر تاکنون، قیمت این رمزارز ۶۲.۵۴٪ طی یک ماه افزایش یافته و در تاریخ ۳ نوامبر به ۴۶۳۴ دلار رسیده است.

نمودار روزانه قیمت اتریوم
نمودار روزانه قیمت اتریوم منبع: تریدینگ ویو (ETH/USDT)

در ادامه به نظرات معامله‌گران و تحلیلگران درباره نوسان قیمت اخیر اتر و مسیر این رمزارز طی یک ماه آتی می‌پردازیم.

موج نوسانی قیمت اتریوم به سمت ۶۰۰۰ دلار

یکی از پیش‌بینی‌های ساده قیمت اتر را مایکل ون دوپوپ ارائه داده است. وی نمودار زیر را به اشتراک گذاشته است که موج نوسانی قیمت اتر از ۶۰۰۰ الی ۶۴۰۰ دلار را نشان می‌دهد. این نوسان قیمت ممکن است در ماه نوامبر ۲۰۲۱ الی ژانویه ۲۰۲۲ (آبان تا دی ماه) رخ دهد.

نمودار روزانه قیمت اتریوم
نمودار روزانه قیمت اتریوم منبع: توییتر (ETH/USDT)

ون دوپوپ در این خصوص گفته است:

هدف موج نوسانی اتر می‌تواند قیمت ۶۰۰۰ دلار باشد.

تحلیلگران منتظر رکوردشکنی زودهنگام دیگری هستند

یکی از معامله‌گران بازارهای اختیار و کاربر توییتر به اسم John Wick گفته است که احتمال دارد به زودی شاهد رکوردشکنی دیگری از جانب اتر باشیم.

نمودار روزانه قیمت اتریوم (2)
نمودار روزانه قیمت اتریوم، منبع: توییتر (ETH/USD)

وی گفته است:

اتریوم هم‌چنان به رکوردهای جدیدی دست می‌یابد. کسانی که چندین ماه منتظر بوده‌اند لایق این رکوردشکنی هستند. به زودی منتظر رکورد جدیدی باشید.

الگوی فراکتال ۲۰۱۷ هدف قیمتی ۱۴,۰۰۰ دلار را نشان می‌دهد

پیش‌بینی دیگری از متیو هایلند (Matthew Hyland) تحلیلگر درون زنجیره‌ای ارائه شده است که طی آن به مقایسه نوسان قیمت اتر در سال ۲۰۱۷ و ساختار کنونی بازار پرداخته است.

مقایسه قیمت اتریوم با سال ۲۰۱۷

در صورتی که الگوی فراکتال رخ دهد، هایلند به روند صعودی بالقوه اتر به سمت قیمت ۱۴,۰۰۰ دلار طی دو یا سه ماه آتی اشاره کرده است. در حال حاضر ارزش کل بازار رمزارز ۲.۷۲۸ تریلیون دلار و تسلط اتر نیز ۱۹.۴٪ است.

این مطلب تنها ترجمه خبر منبع است و به هیچ عنوان توصیه خرید، فروش و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال نیست. بازار رمز ارزها با ریسک بالایی همراه است و با مطالعه و آگاهی به این ریسک‌ها وارد این بازار شوید. میهن بلاکچین مسئولیتی در قبال از دست رفتن سرمایه شما ندارد.

نظر شما در خصوص روند قیمت اتریوم چیست؟ آیا این رمز ارز محبوب موفق می‌شود اهداف قیمتی گفته شده را به دست آورد؟

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا