مقالات عمومیویدیو

لایو اینستاگرام 18 خرداد؛ موضوع: انتخاب بهترین استیبل کوین

مجموعه میهن بلاکچین طبق روال همیشگی چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۸ از طریق لایو اینستاگرام در کنار شما است و به سوالاتی که در استوری از ما می‌پرسید، پاسخ می‌دهیم. شما در پخش زنده‌ اینستاگرام می‌توانید تمام سوالات خود در زمینه ارزهای دیجیتال، بلاکچین، سرمایه گذاری، بیت کوین و آلتکوین و مواردی از این قبیل را مطرح کنید. دقت داشته باشید از ۲۴ ساعت قبل فرصت دارید سوالات خود را با کارشناسان میهن بلاکچین مطرح کنید.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

موضوع لایو اینستاگرام این هفته آشنایی با انواع استیبل کوین در بازار کریپتو بود. ساناز وفی تحلیلگر و محقق حوزه کریپتو در لایو اینستاگرام به معرفی استیبل کوین‌های باپشتوانه فیات و کریپتو و سپس استیبل کوین‌های الگوریتمی پرداخت و مزایا و معایب هر کدام را برشمرد. او در انتها به سوالات کاربران در این زمینه پاسخ داد.

تعدادی از مباحثی که در لایو مطرح شد:

  • مروری بر وضعیت بازار و قیمت رمزارزها (۳:۱۰ تا ۵:۰۰)
  • مفهوم نوع اول استیبل کوین در بازار کریپتو (۶:۱۰ تا ۱۴:۰۰)
  • مزایا و معایب نوع اول استیبل کوین‌ها (۱۴:۱۰ تا ۲۰:۳۰)
  • نوع دوم استیبل کوین‌ها: ارزهای با ثبات با پشتوانه کریپتو (۲۰:۳۵ تا ۲۵:۱۰)
  • مزایا و معایب نوع دوم استیبل کوین‌ها (۲۵:۱۵ تا ۲۸:۲۹)
  • نوع سوم: استیبل کوین‌های الگوریتمیک (مزایا و معایب) (۲۹:۵۰ تا ۳۲:۱۰)
  • برای انتخاب استیل کوین چه مواردی را باید رعایت کنیم؟ (۳۲:۱۵ تا ۳۵:۳۰)
  • چالش قانون‌ گذاری استیبل کوین‌ها در سال ۲۰۲۲ (۳۵:۳۰ تا ۴۲:۳۵)
  • ما به عنوان کاربر ایرانی کدام استیبل کوین را باید انتخاب کنیم؟ (۴۲:۴۰ تا ۴۷:۱۰)
  • پاسخ به سوالات کاربران (اسیر لوپ‌های بازار نشویم!) (۴۷:۴۷ تا ۱:۰۸)

جمع‌بندی

ساناز وفی در لایو اینستاگرام ۱۸ خرداد به معرفی و بررسی انواع استیبل کوین پرداخت. در این لایو پس از بررسی کوتاه وضعیت بازار به معرفی نوع اول استیبل کوین‌ها و مزایا و معایب آن‌ها، استیبل کوین‌های با پشتوانه کریپتو و سپس استیبل کوین‌های الگوریتمی و مزایا و معایب آن‌ها پرداخته شد. همچنین معیارهای انتخاب بهترین استیبل کوین و چالش‌های قانون‌گذاری بر این کلاس دارایی را مرور کرد. مثل همیشه در پایان این لایو نیز به سوالات پرتکرار کاربران پاسخ داده شد. اگر سوالی دارید که در لایو پاسخ آن را نیافته‌اید، می‌توانید در گروه تلگرامی میهن بلاکچین مطرح کرده یا مستقیما از اکانت پشتیبانی میهن بلاکچین در تلگرام بپرسید.

منبع
میهن بلاکچین

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا