لایو اینستاگرام

لایو اینستاگرام ۱ تیر؛ موضوع: کسب درآمد از Move to Earn

مجموعه میهن بلاکچین طبق روال همیشگی چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۸ از طریق لایو اینستاگرام در کنار شما است و به سوالاتی که در استوری از ما می‌پرسید، پاسخ می‌دهیم. شما در پخش زنده‌ اینستاگرام می‌توانید تمام سوالات خود در زمینه ارزهای دیجیتال، بلاکچین، سرمایه گذاری، بیت کوین و آلتکوین و مواردی از این قبیل را مطرح کنید. دقت داشته باشید از ۲۴ ساعت قبل فرصت دارید سوالات خود را با کارشناسان میهن بلاکچین مطرح کنید.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

موضوع لایو اینستاگرام این هفته کسب درآمد از بازی‌های Move to Earn بود. در لایو اینستاگرام این هفته ساناز وفی تحلیلگر و محقق حوزه کریپتو موضوعاتی همچون تاریخچه بازی‌های بلاکچینی و نسل جدید آنها، چالش‌های این بازی‌ها و جرقه ایده Move to Earn، معرفی استپن، مشکوک به پانزی بودن این نوع بازی‌ها، مدل اقتصادی توکن‌های M2E و معرفی بازی‌های کسب درآمد را بررسی کرد. در پایان هم به سوالات کاربران در این زمینه پاسخ داده شد.

تعدادی از مباحثی که در لایو مطرح شد:

  • مروری بر وضعیت بازار و قیمت ارزهای دیجیتال (از ۰۱:۴۰ تا ۰۴:۱۴)
  • تاریخچه بازی‌های بلاکچینی یا Play to Earn (از ۰۴:۱۸ تا ۰۹:۱۰)
  • نسل جدید بازی‌های بلاک چینی (از ۰۹:۱۶ تا ۱۳:۱۰)
  • چالش‌های بازی‌های P2E و ایده M2E (از ۱۳:۱۵ تا ۱۵:۴۲)
  • معرفی برنامه Stepn به‌عنوان اولین پروژه M2E (از ۱۵:۴۶ تا ۲۴:۱۰)
  • ایده اصلی برنامه‌های M2E مشکوک به پانزی است! (از ۲۴:۱۳ تا ۳۵:۱۲)
  • مدل اقتصادی توکن‌های M2E و منابع خوب برای مطالعه (از ۳۵:۱۶ تا ۳۷:۱۹)
  • برای درآمد از بازی‌های بلاکچینی کدام بازی را پیشنهاد می‌کنید؟‌ (از ۳۷:۲۴ تا ۳۹:۲۸)
  • پاسخ به سوالات کاربران (از ۳۹:۵۰ تا ۴۳:۴۳)

جمع‌بندی

ساناز وفی در لایو اینستاگرام ۱ تیر به سیستم کسب درآمد از Move to Earn پرداخت. در این لایو ابتدا به تاریخچه بازی‌های کسب درآمدی، نسل جدید این بازی‌ها و چالش‌های آنها و ورود سیستم M2E پرداخته شد و سپس بازی استپن، پانزی بودن این نوع سیستم‌ها، مدل اقتصادی رمزارزهای بازی‌های Move to Earn و چند بازی برای کسب درآمد معرفی و توضیح داده شد. مثل همیشه در پایان این لایو نیز به سوالات پرتکرار کاربران پاسخ داده شد. اگر سوالی دارید که در لایو پاسخ آن را نیافته‌اید، می‌توانید در گروه تلگرامی میهن بلاکچین مطرح کرده یا مستقیما از اکانت پشتیبانی میهن بلاکچین در تلگرام بپرسید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا