مقالات عمومیویدیو

لایو اینستاگرام 23 آذر؛ موضوع: بررسی فن‌توکن‌ها و کاربردهای آن‌ها

مجموعه میهن بلاکچین طبق روال همیشگی چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۸ از طریق لایو اینستاگرام در کنار شما است و به سوالاتی که در استوری از ما می‌پرسید، پاسخ می‌دهیم. شما در پخش زنده‌ اینستاگرام می‌توانید تمام سوالات خود در زمینه ارزهای دیجیتال، تکنولوژی بلاکچین، سرمایه گذاری، بیت کوین و آلتکوین و مواردی از این قبیل را مطرح کنید. دقت داشته باشید از ۲۴ ساعت قبل فرصت دارید سوالات خود را با ما طرح کنید.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

این هفته عرفان مصطفوی، تحلیلگر و محقق حوزه بلاک چین در لایو اینستاگرام به بررسی فن توکن‌ها یا توکن‌های هواداری، کاربرد آن‌ها در دنیای کریپتوکارنسی و معروف‌ترین پلتفرم‌های تولیدکننده فن توکن پرداخت. در پایان لایو به سوالات کاربران در این زمینه پاسخ داده شد. از آنجایی که سوالات طیف وسیعی داشتند، تلاش کردیم به سوالات با فراوانی بیشتر پاسخ داده شود.

تعدادی از مباحثی که در لایو مطرح شد:

  • جذب سرمایه توکن‌های هواداری (از ۱:۰۰ تا ۱:۴۰)
  • فن توکن چیست، هدف از ایجاد و معرفی نمونه‌هایی از آن (از ۱:۴۰ تا ۴:۴۰)
  • معرفی socios.com و کاربرد فن توکن‌ها در آن (از ۴:۴۰ تا ۲۰:۰۰)
  • معرفی شبکه چیلیز (از ۲۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰)
  • مروری بر کاربردهای فن توکن (از ۲۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰)
  • پاسخ به سوالات کاربران (از ۲۲:۰۰ تا ۲۹:۲۱)

طبیعی است که پاسخ‌دهی کامل به تمام سوالات در قالب لایو اینستاگرام امکان‌پذیر نیست. اگر سوالی دارید که در لایو پاسخ آن را نیافته‌اید، می‌توانید در فروم میهن بلاکچین یا گروه تلگرامی، آن را مطرح کنید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا