اخبار آلتکوین

معرفی ۳ آلت کوین که پس از اصلاح بازار آماده صعود هستند

یک معامله‌گر محبوب ارزهای دیجیتال معتقد است که آلت کوین‌ها پس از اصلاح قیمت اخیر در بازار دارایی‌های دیجیتال در آستانه صعودهای بزرگ هستند. این تحلیلگر در ادامه به سه آلت کوین RSS3، RNDR و VANRY اشاره کرده است. همچنین سطوح مناسب خرید توکن سولانا را هم ارائه کرده است.

به گزارش میهن بلاکچین، تحلیلگر معروف با نام مستعار آلت کوین شرپا (Altcoin Sherpa) به ۲۱۲٬۴۰۰ دنبال‌کننده خود در پلتفرم شبکه X می‌گوید که Render (RNDR) که پروژه‌ای مربوط به واحدهای پردازش گرافیکی (GPUs) است، به نظر می‌رسد در حال تثبیت قیمت و آماده شدن برای صعود است.

نمودار قیمت رندر در تایم فریم ۴ ساعته
نمودار قیمت رندر در تایم فریم ۴ ساعته؛ منبع: X

به گفته این تحلیلگر، بسیاری از آلت‌کوین‌ها همانطور که در نمودار Render نشان داده شده است، در حال تشکیل الگوهای قیمتی صعودی مشابهی هستند:

بسیاری از نمودارهای ارزهای خوب مشابه RNDR همین نوع عملکرد قیمت را دارند. من فکر می‌کنم اکنون زمان بسیار خوبی است تا بسیاری از آلت‌کوین‌هایی را که دوست دارید انتخاب کرده و خرید کنید. به نظر می‌رسد صعود در چند هفته آینده رخ خواهد داد.

همچنین، این معامله‌گر پیش‌بینی کرده است که سولانا (SOL) رقیب اتریوم (ETH) می‌تواند قبل از صعود به سطح ۰.۳۸۲ فیبوناچی اصلاحی یک ریزش را تجربه کند:

من فکر می‌کنم که این منطقه خوبی برای خرید است. DCA (میانگین هزینه دلاری) از اینجا تا ۱۴۰ دلار می‌تواند سودآور باشد (۱۷۰، ۱۶۰ و ۱۴۰ دلار).

نمودار قیمت سولانا در تایم فریم ۴ ساعته
نمودار قیمت سولانا در تایم فریم ۴ ساعته؛ منبع: X

این معامله‌گر نسبت به RSS3 (RSS3)، یک پروتکل پردازش اطلاعات غیرمتمرکز نیز خوش‌بین است:

به نظر من RSS3 در اینجا در حال تثبیت است. فکر می‌کنم مرحله بعدی صعود آن در راه است.

نمودار قیمت RSS3 در تایم فریم ۴ ساعته
نمودار قیمت RSS3 در تایم فریم ۴ ساعته؛ منبع: X

در نهایت، این معامله‌گر می‌گوید که به نظر می‌رسد پروژه لایه ۱ بلاک چین Vanar Chain (VANRY) در مرحله تثبیت قیمت قرار دارد و ممکن است ظرف چند هفته صعود آن آغاز شود:

این ارز درست در سطح ۰.۳۸۲ فیبوناچی اصلاحی در حال تثبیت است. صادقانه بگویم، می‌خواهم چند هفته دیگر این کار ادامه یابد. هر چه شکست قیمت بشتر طول بکشد، حرکت بعدی قوی‌تر خواهد بود.

نمودار قیمت VANRY در تایم فریم ۴ ساعته
نمودار قیمت VANRY در تایم فریم ۴ ساعته؛ منبع: X

منبع
دیلی هودل

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا