اخبار اتریوماخبار بیت کوین

افزایش جریان خروج نقدینگی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری رمزارز در طی هفته گذشته

آخرین گزارش شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری CoinShares نشان می‌دهد که در هفته گذشته صندوق‌های مبتنی بر رمزارزها جریان خروجی نزدیک به ۱۲۰ میلیون دلار داشته‌اند. این در حالی است که جریان ورودی به این صندوق‌ها در ۷ هفته متوالی قبلی مثبت بوده است. کارشناسان علت این امر را افزایش نگرانی‌ها در خصوص قوانین نظارتی و ناآرامی‌های رخ داده در جهان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دانند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتو اسلیت، مطابق گزارش کوین شرز، ۸۰ میلیون دلار از میزان جریان خروجی از این صندوق‌ها متعلق به آمریکای شمالی و حدود ۳۰ میلیون دلار آن متعلق به اروپا است. کارشناسان این موضوع را مرتبط با فرمان اجرایی جو بایدن در خصوص رمزارزها مرتبط می‌دانند. کوین شرز ناآرامی‌های ژئوپولیتیک رخ داده در جهان را دلیل دیگر این جریان خروجی می‌داند.

نمودار هفتگی جریان نقدینگی به صندوق‌های سرمایه‌گذاری مبتنی بر رمزارز
نمودار هفتگی جریان نقدینگی به صندوق‌های سرمایه‌گذاری مبتنی بر رمزارز

در جریان خروجی نقدینگی از این صندوق‌ها بیش‌ترین سهم مربوط به بیت کوین با ۷۰ میلیون دلار جریان خروجی و سپس اتریوم با ۵۰.۶ میلیون دلار جریان خروجی قرار دارند. نکته جالب در این گزارش مثبت ماندن جریان نقدینگی صندوق‌های شامل چندین نوع دارایی دیجیتال است که نشان‌دهنده علاقه سرمایه‌گذاران به ساختن سبدی متنوع از دارایی‌های دیجیتال است.

منبع
cryptoslate

سعید قاسمی

رشته من برق مخابرات بوده و از نظر من هر موضوعی تو دنیا مثل یه شبکس که باید تحلیلش کرد و کامل بفهمی که چطور کار میکنه؛ از جمله بلاکچین. تحلیل تکنیکال برام خیلی جذابه چون باهاش ذهنیت آدما رو تو موقعیت‌های مختلف میفهمم و برام قابل پیش‌بینی میشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا