اخبار عمومی

آیوتا محقق دورکار استخدام می‌کند!

آیوتا، صاحب یکی از دفاتر کل توزیع شده متن‌باز که رویکردی مثبت بر قدرت بخشیدن به اینترنت اشیا دارد، در یکی از جدیدترین آگهی‌های استخدام خود اعلام کرده که تمایل به استخدام محقق دورکار دارد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

آیوتا در آگهی خود اعلام کرده به دنبال داوطلبانی است که سابقه علوم کامپیوتری قوی و تجربه گسترده در زمینه پژوهش و تحقیق داشته باشند تا بتوانند بر روی سوالات پژوهشی مرکزی آیوتا کار کنند.

این شرکت پیشرو در زمینه ارزهای دیجیتال در آگهی خود اعلام کرده که داوطلب مورد نظر نقشی برجسته در تیم پژوهشی خواهد داشت، به طور مستقل در حوزه‌های پیچیده تحقیق خواهد کرد، با بقیه محقق‌ها و مهندس‌های تیم همکاری خواهد کرد و نتایج پژوهش خود را به روشنی با تیم به اشتراک خواهد گذاشت.

محقق مورد نظر آیوتا باید دارای مدرک دکترای علوم کامپیوتر یا ریاضیات داشته باشد و یا قادر باشد تجربه‌ای مشابه در زمینه پژوهش در این صنعت ارائه دهد. این فرد همچنین باید تسلط عالی به برنامه‌نویسی داشته باشد و قادر به تحلیل برنامه‌های شبیه‌سازی علمی باشد. فرد مورد نظر باید درکی عالی از علوم تئوریک کامپیوتر از جمله ساختار دیتا، الگوریتم‌های گراف، الگوریتم‌های توزیع شده، تئوری احتمال و رمزنگاری داشته باشد.

نگاه رو به جلوی آیوتا همواره در راستای قدرت بخشیدن به اقتصاد آینده بوده است. چشم‌انداز آیوتا فعال کردن قابلیت واقعی اینترنت اشیا از طریق صنعت ماشین است. تبدیل شدن به عضوی از این سازمان پیشرو برای افرادی که با اهداف آن همسو هستند می‌تواند گامی در راستای پیشرفت شخصی و پیشبرد موثرتر اهداف سازمان باشد.

منبع
bamboohr

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا