اخبار خارجی

برنامه ریپل برای ایجاد پل مالی بین XRP و اتریوم!

ریپل گفته است که به دنبال ایجاد پل مالی بین XRP و اتریوم است.

شرکت ریپل در همایش اتریوم دنور (Denver) مسابقاتی برگزار کرد که طی آن، کدنویس هایی که می‌توانستند در پروتکل میان لجری (ILP) دو ارز دیجیتال را به یکدیگر متصل کنند جوایزی دریافت می‌کردند. ILP در اواخر سال ۲۰۱۵ توسط ریپل معرفی شد و به منظور ارائه روشی آسان به شرکت ها برای تبادل ارزهای سنتی و ارزهای دیجیتال طراحی شده بود.

طبق گفته بخش توسعه و سرمایه گذاری ریپل به اسم Xpring، این شرکت معتقد است که بهبود شرایط ارزهای دیجیتال به نفع همه خواهد بود. این شرایط، روشی موثر برای تبادل این دو ارز دیجیتال برتر را ایجاد می‌کند.

ما معتقدیم که توسعه دهندگان باید این حق انتخاب را داشته باشند تا نحوه حل مشکلات را خودشان انتخاب کنند. این مورد، یکی از دلایلی است که به نظر ما قابلیت مشارکت و همکاری برای پذیرش گسترده فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال مهم است.

به نظر ما، پل XRP به اتریوم و توکن های ERC-20 بسیار مهم است، زیرا XRP یکی از نقدترین ارزهای دیجیتال جهان می‌باشد، اما فاقد لایه محاسباتی به منظور پشتیبانی از قراردادهای هوشمند پیچیده مورد نیاز برای رشد بازار دیفای در اتریوم است.

بخش Xpring گفته است که در صدد همکاری با جامعه های روزافزون بلاک چین و ارزهای دیجیتال است.

بخش Xpring از زمان پیدایش خود تاکنون، ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون دلار توکن XRP به شرکت های بلاک چین اختصاص داده است تا پذیرش XRP و به طور کلی صنعت ارزهای دیجیتال را ارتقا دهد.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا