اخبار کوتاه

اطلاعیه و اتفاقات مهم صرافی‌های ارز دیجیتال؛ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات اطلاعیه‌های هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمز ارز است.


 

صرافی نوبیتکس

اطلاعیه نوبیتکس در خصوص دارندگان حساب‌های بانک انصار

  • جزییات: با توجه به ادغام بانک انصار در بانک سپه، شماره شبای مرتبط با حساب این بانک تغییر خواهد نمود. لذا برای برداشت از صرافی نوبیتکس به حساب‌های قدیمی، ابتدا می‌بایست از بانک شماره شبای جدید را دریافت نموده و در قسمت حساب‌های بانکی خود ثبت نمایید. شایان ذکر است برداشت ریالی به شماره شبا قدیمی بانک انصار، ارسال نخواهد شد.

صرافی والکس

اطلاعیه والکس در خصوص دارندگان حساب‌های بانک انصار

  • جزییات: شماره شبای حساب‌های بانک انصار بعد از ادغام این بانک در بانک سپه تغییر کرده‌اند. اگر از حساب بانک انصار سابق در والکس استفاده می‌کنید، لازم است شماره شبای جدید خود را از سایت بانک سپه دریافت و آن را در حساب کاربری خود در والکس ثبت کنید. برداشت‌های ریالی به شماره شبای قدیمی بانک انصار ناموفق بوده و فرآیند بازگشت وجه زمان‌بر خواهد بود.

صرافی نیل

اطلاعیه نیل در خصوص دارندگان حساب‌های بانک انصار

  • جزییات: با توجه به اجرای پروسه ادغام بانک انصار در بانک سپه، از بامداد تاریخ ۷ بهمن ۱۴۰۰ امکان ثبت درخواست تسویه و اضافه کردن حساب با شبای بانک انصار وجود نخواهد داشت و لازم است با شبای جدید اقدام به ثبت درخواست نمایید.
  • به این ترتیب بانک انصار نیز به لیست بانک های نظامی ادغامی اضافه می‌شود و مشتریان بانک‌های «انصار»، «قوامین»، «حکمت ایرانیان»، «مهراقتصاد» و «موسسه اعتباری کوثر» باید با مراجعه به بانک سپه، شبای جدید دریافت کنند.
  • لازم به ذکر است که از تاریخ اعلام شده، عملیات واریز و برداشت با شماره شبای بانک انصار در کارگزاری نیل امکان‌پذیر نخواهد بود و مشترکین این بانک باید به شعب بانک سپه مراجعه کرده و اقدام به گرفتن شماره شبای جدید خود کنند و سپس اطلاعات حساب بانکی خود در کارگزاری نیل را به روزرسانی کرده و شماره شبای جدید خود را وارد کنند.

صرافی تبدیل

اطلاعیه صرافی تبدیل در خصوص دارندگان حساب‌های بانک انصار

  • جزییات: با توجه به ادغام بانک انصار در بانک سپه، شماره شبای حساب‌های متعلق به بانک انصار تغییر کرده‌است. اگر حساب بانکی انصار خود را در صرافی تبدیل ثبت کرده‌اید، برای ثبت برداشت تومانی از حساب تبدیل، حتما آن حساب بانکی را در تنظیمات حذف کنید و همان حساب بانکی را با شماره شبای جدید وارد کنید. در غیر این صورت سامانه پایا شبای قدیمی را قبول نمی‌کند و درخواست برداشت شما برگشت خواهدخورد.

صرافی اوکی اکسچنج

تغییر نماد رمز ارز NANO به XNO در صرافی اوکی اکسچنج

  • جزییات: مطابق اعلام تیم NANO Foundation، نماد رمز ارز NANO به XNO تغییر می‌کند. صرافی اوکی اکسچنج نیز از این به‌روزرسانی پشتیبانی می‌کند و از پس این رمز ارز در این صرافی با نماد XNO نمایش داده خواهد شد.

صرافی کوکوین

اضافه شدن بازی Aquaman به جمع بازی‌های جایزه‌دار صرافی کوکوین

  • جزییات: صرافی کوکوین بازی Aquaman را به سرویس بازی‌های خود افزوده است. قرار است مقدار ۲,۰۰۰,۰۰۰ Diamond بین بازیکن‌های واجد شرایط این بازی توزیع شود. توزیع جوایز براساس تعداد روزهای انجام بازی توسط کاربر و میزان امتیاز جمع‌آوری شده، خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

صرافی بایننس

توکن‌های اضافه شده به سرویس‌های صرافی بایننس:

نام سرویس Binance Staking Auto-Invest Binance Liquid Swap
نام توکنSANDLTCLOKA

توزیع معادل ۳۰,۰۰۰ دلار توکن BNB در میان استفاده‌کنندگان کارت‌های اعتباری

  • جزییات: صرافی بایننس از تاریخ ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن) به مدت یک‌هفته، جوایزی به ارزش معادل ۳۰,۰۰۰ دلار توکن BNB را بین کاربرانی که از کارت‌های اعتباری برای خرید خود در این صرافی استفاده می‌کنند، در نظر گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی پنکیک سواپ

اضافه شدن RACA به فارم و استخرهای صرافی پنکیک سواپ

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده‌اند:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (SPOT)بازار مارجین
نیلSKL
ANKR
بازار داخلی
کوینکس HBB
PTP
UNFI
HBB/USDT
PTP/USDT
UNFI/USDT
بایننسCOS/TRY
KAVA/ETH
MC/BNB
ONE/TRY
BDOT/DOT
GLMR
SCRT
BETA
DENT
POND
REEF
SLP
VOXEL
کوکوین HBB
SURV
HBB/USDT
SURV/USDT
FRONT
TRU
هوبیHBB HBB/USDT
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها
منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا